איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

נופש למבוגרים כמו שמגיע רק להם

הגעתם לגיל השלישי? זה הזמן באמת להנות! החיים הטובים רק מתחילים עכשיו, ולכם מגיע לפנק את עצמכם בימים של כיף ועונג כמו שרק אתם יכולים להרשות לעצמכם – או במילים אחרות – נופש למבוגרים. עכשיו שאתם לקראת גיל הפרישה או כבר נכנסתם אליו, ורוצים להנות מיגיע כפיכם וממה שעבדתם במרבית שנות חייכם, אתם צריכים לעשות את זה בגדול ובלי חשבון. זה הזמן להרחיב אופקים, לטייל בעולם וכמובן להכיר חברים חדשים.

מה אתם יכולים לעשות בגיל השלישי?

אפשר לעשות כל מה שעולה על דעתכם – האפשרות הראשונה אמנם שעולה לנו לראש זה לטייל בארץ ובעולם. במהלך שנות ה20 עד ה50 אנחנו עסוקים מכף רגל ועד ראש בעיסוקים שונים, בקריירה שלנו, שעות העבודה הארוכות והשוחקות, פגישות העסקים וכמובן זמן למשפחה ו/או בת הזוג. מתי יש לכם זמן באמת לצאת ולהנות בלי דאגות ומחשבות יתירות? רק בגיל השלישי שכבר כל זה מאחוריכם תוכלו לשים רגל על  רגל בחופים היפים ביותר בעולם או לצאת למסע חברים במסלולי טיולים מומלצים בארץ.

מפגשי סדנאות העשרה 

אנשים חושבים שכאשר אנו מתבגרים, אנחנו הופכים ליותר מרובעים ומקובעים. אז טעות! זה הזמן להירשם למפגשי חברה וסדנאות בנושאים רבים ומגוונים של תרבות –  ספרות, אומנות, מופעי מוזיקה, מועדוני ספורט, מועדוני רכיבה קבוצתית ועוד. מה באמת מעניין אתכם ולא היה לכם לזה זמן קודם לכן?

לפרטים ולהרשמה באתר של ביג טיים >>>

נופש בארץ ובחו"ל

חושבים שאתם מכירים את הארץ? בואו להתרשם ממנה בצורה שאף פעם לא ידעתם והכרתם. תוכלו לצאת לטיולים קבוצתיים ברחבי הארץ – הגליל הירוק, הגולן הצונן, הדרום המדברי ועוד. תוכלו לסייר יחד בין מעיינות, מקורות מים ואתרים היסטוריים מרתקים.

זה הזמן שלכם ורק שלכם להנות כמו שצריך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפתוח את הלב!

Share this post