איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

קופונים לאקסקייפ רום – לא רק לחולי חדרי בריחה

וואו אסקייפ רום, החלום שלי! אחת החוויות הכיפיות והמאתגרות ביותר ללא ספק, זהו חדר בריחה. רוצים לצאת לחוויה מהנה שלא תשכחו לעולם, זה המקום.

אסקייפ רום

אסקייפ רום או בתרגום חופשי 'חדר בריחה', זהו אתגר מהנה כמעט לכל גיל – כמובן ברמה המותאמת. אנחנו נכנסים קבוצה לחדר, בחדר מפוזרים רמזים שעלינו למצוא ולפענח אותם, באמצעות רמזים אלו, אנחנו צריכים למצוא את הדרך החוצה מהחדר.

אטרקציה זו משלבת בתוכה, פעילות חברתית מהנה ומגבשת, מחשבה אתגרית בה אנחנו יכולים להביע את עצמנו בחשיבה מחוץ לקופסא, וחוויה בלתי נשכחת.

רוצים לצאת לאסקייפ רום עם המשפחה? רוצים לאתגר את עצמכם? או להפתיע את החברים? בואו תעשו את זה ובחצי מחיר.

קופונים לאסקייפ רום

כמו כל עסק, גם עבור כניסה לחדרי בריחה לא תצטרכו לשלם הון, רכשו קופון בחצי מחיר ובואו ליהנות ממשחק אתגרי ומרתק.

אתם לא חייבים להיות חולי חדר בריחה או משוגעים על אתגרים. חדר בריחה זהו אחד החוויות הכיפיות ביותר שתחוו, וכשיש לכם את זה במחיר כזה, באמת חבל על הזמן. רוצו ליהנות, מבטיח שלא תתחרטו.

שיווק קופונים לאסקייפ רום

יש לכם חדר בריחה ורוצים לשווק את עצמכם ולהגדיל את קהל הלקוחות שלכם? באמצעות קופונים לאסקייפ רום תעשו זאת בקלות.

כאשר אתם מפרסמים קופונים או שוברים ללקוחות שלכם, אתם פותחים את השערים שלכם בפני אנשים ולקוחות חדשים. אתם גם חוסכים לא מעט מהוצאות הפרסום הבלתי נגמרות, עם הנחה קטנה שאתם מעניקים ללקוחות.

בואו, כולנו יודעים שמי שנכנס פעם אחת לחדר בריחה, ירצה לחזור אליה. כאשר הלקוחות יצאו מרוצים מהחדר הם יבטיחו לעצמם לחזור שוב.

ואם אחרי כל הכיף הזה תהיה רעבים? הקליקו על הלינק לקופונים למסעדות גורמה ובכך תשלימו את החוויה

Share this post