איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

בתי מלון באילת מבצעים

'בתי מלון באילת מבצעים' – המשפט שעובר לנו בראש ואל מסך המחשב עשרות פעמים בקיץ הלוהט של ארץ ישראל. החום מגיע והחלום על נופש בבית מלון באילת מלווה במבצעים עושה לנו כל כך טוב על הלב. החלום הוא במרחק קליק בלבד!

בתי מלון באילת יוצאים במבצעים בכל עונה שתבחרו, אך זכרו כי עונת הקיץ היא העונה העמוסה ביותר מבחינה תיירותית ולכן המחירים למרות המבצעים יהיו גבוהים מן הרגיל לעונות אחרות. לעיתים תתקלו במבצעים שאי אפשר לוותר עליהם – לדוגמא סופ"ש בבית מלון באילת, מלון 4 כוכבים, חצי פנסיון, תמורת פחות מ-2000 ₪ לזוג. זה פינוק אמיתי!

בתי המלון באילת אוהבים מבצעים, הם יציעו לכם לשדרג חדר, יוסיפו לעיתים ארוחה נוספת, אטרקציה שהמלון מארגן לדוגמת הבאת זמרים מפורסמים שיעשו שמח לאורחים, מתקני ספא בחינם, או פשוט יורידו כמה עשרות עד מאות שקלים על מנת שתרגישו שהרווחתם.

ובקיצור, 'בתי מלון באילת מבצעים' – עקבו היטב אחר המבצעים שמתפרסמים באתרי האינטרנט השונים, כי המבצע הנכון עבורכם רק מחכה שתגיעו אליו.

מלונות באילת
להזמנת בתי מלון לאילת עם מבצעים מיוחדים

Share this post