איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

כרטיסי טיסה לאילת

רוצים להזמין כרטיסי טיסה לאילת? ראשית תצטרכו לבחור באיזו חברה אתם טסים ומהיכן. שלושה חברות כיום מפעילות טיסות לאילת: אל-על, ארקיע וישראייר והתחרות ביניהן בהחלט מורגשת במחירים לקראת חופשות וחגים. המקומות מהם תוכלו לטוס לאילת הם: חיפה, נתב"ג ושדה דוב שבלוד.  עכשיו שבחרתם אצל מי ומהיכן הגיע המן להזמין את כרטיסי הטיסה לאילת.

להזמנת כרטיסי טיסה לאילת באישור מיידי

התחנה הבאה כוללת את ההחלטה האם אתם מעוניינים בכרטיסי טיסה לאילת מסוג הלוך ושוב? מרגע שעניתם לעצמכם על שאלות אלו הגיע הזמן לפנות לסוכנויות נסיעה ולהציץ במחירים.

חברות תיירות וסוכנויות נסיעה רבים מציעים כרטיסי טיסה לאילת, חלקם כלולים בתוך חבילות ולרוב זו האופציה הכי משתלמת. אם אתם נוסעים בתקופה עמוסה מבחינה תיירותית, צפו לכרטיסי טיסה לאילת מוזלים יותר. לדוגמא, לאחרונה יצאו החברות במבצע טיסות לאילת ב-99 ₪. המחיר כל כך משתלם שאם הייתם נוסעים ברכב גם הייתם מבזבזים זמן יקר, גם משלמים מחיר זהה ואף יותר על הדלק וגם הייתם סובלים כי הדרך משעממת עד מאד.

Share this post