איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

חבילות נופש לאילת כולל טיסות

הביקוש לחבילות נופש לאילת כולל טיסות גובר מדי יום שכן רבים האנשים אשר טעמו את מר הגזירה של נסיעה במכונית או באוטובוס לאילת לעומת הפינוק שבטיסה קצרצרה הלוך ושוב והפיצו את השמועה. חברות התעופה המפעילות את טיסות הפנים של ישראל, כבר מזמן עלו על ההזדמנות העסקית שגלומה בנושא כאוב זה ובנו תוכנית טיסות קבועה שכוללת מספר יציאות ביום מנמל התעופה לאילת ובחזרה.

וכשהטיסות התבססו, הגיע תור השיווק החדש – חבילות נופש לאילת כולל טיסות. ולמעשה זה כל מה שכל ישראלי או תייר בישראל צריך. חבילות לאילת כולל טיסות מכיל כמובן את המלון בתוספת כרטיס טיסה. המלון יכול להיות בעל דרגת כוכבים משתנה, תלוי מה הדיל מציע אך היות ויש דילים רבים תוכלו לבחור את האחד שיספק לכם את הנופש המרגיע ביותר.

מחירי חבילות נופש לאילת כולל טיסות יקרים יותר כמובן מאשר ללא טיסות אך עדיין משתלם יותר מאשר להזמין כל אחד מהם בנפרד. לכן אם החלטתם לטוס השנה לאילת מומלץ להזמין חבילות לאילת כולל טיסות.

Share this post