כל היתרונות של ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

ישראלים היוצאים לחו"ל חייבים בביטוח רפואי התקף בחו"ל. ביטוח רפואי רגיל של הביטוח הלאומי וקופות החולים אינו מכסה מקרים של מחלות או תאונות מחוץ לגבולות ישראל ולכם אתם חייבים לדאוג לביטוח באופן פרטי. אם אתם לא עושים ביטוח זהו הימור מסוכן, אך אם אתם נוהגים באחריות ורוכשים פוליסת ביטוח אתם נהנים מיתרונות רבים.

ביטוח רפואי אינו מכסה רק ביקורים אצל רופא ופרוצדורות רפואיות, יש כיסויים רבים הקשורים לטיסות, בן משפחה מלווה ועוד הטבות רבות. אך כל פוליסה היא שונה ויש לבדוק את התנאים והזכויות.

כאשר אתם שוהים במדינה זרה אתם לפעמים נתקלים בקשיי שפה. למשל ישנם ישראלים העובדים במדינות באסיה, סביבת העבודה שלהם היא אמנם באנגלית אך שירותי הביטוח והבריאות במדינה מתנהלים בשפת המקור. גם אם הרופא עצמו דובר אנגלית, עדיין הפרוצדורות והניירת הן בשפה המקומית. לעומת זאת, כאשר יש לכם ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל, יש מי שמלווה אתכם ומסייע במצבים כאלה. בכל בעיה תוכלו להרים טלפון ולקבל שירות אדיב בשפה העברית אשר יסייע לכם בכל הסידורים הרפואיים. אנשים רבים מכנים את ההתעסקויות הללו במילה "כאב ראש" – כאשר יש לכם ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל, בכל כאב הראש תטפל חברת הביטוח.

אין מדובר אך ורק בעניינים טכניים אלא עזרה רפואית של ממש. לביטוח רפואי לישראלים בחו"ל יש חדר רופאים הזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לכל התייעצות. אמנם לא ניתן לערוך דיאגנוזה רפואית מלאה דרך הטלפון אך אין לתאר במילים עד כמה יכול לעזור מוקד טלפוני של רופאים ישראלים לייעוץ והכוונה בבעיות רפואיות.

היתרונות של ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל תקפים גם בישראל, כלומר תוכלו לקבל שירות רפואי במסגרת הביטוח גם בארץ וגם בחו"ל – אין צורך להחזיק בשני ביטוחים שונים. אך שימו לב שאין הכוונה לביטוח עבור מטיילים אלא ביטוח עבור ישראלים השוהים בחו"ל תקופה ארוכה. ביטוח מטיילים אינו מכסה שירותים רפואיים בארץ.

בכל ביקור שלכם ושל בני המשפחה המבוטחים בישראל יעמדו לרשותכם שירותי הבריאות. בהזדמנות זו חשוב לציין ששירותי ביטוח בריאות לישראלים בחו"ל גם מכסים בעת החזרה לארץ, הרי לאחר תקופה ממושכת בחו"ל מאבדים את הזכויות בקופות החולים ונמצאים בתקופת המתנה. בעזרת הביטוח אתם מכוסים גם בתקופת ההמתנה.

אם הייתם מבקשים ממני לסכם את היתרונות של ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל במשפט אחד – ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל הוא השקט הנפשי שלכם.

מידע נוסף תמצאו באתר דיוידשילד (DavidShield) המתמחים בנושא הביטוח לישראלים בחו"ל.

בלוג כללי מבצעים נוספים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דילים לאילת כולל טיסות
בשנים האחרונות צץ טרנד חדש בעולם חבילות הנופש לאילת – דילים לאילת כולל טיסות. זאת כמובן הודות לתחרות...
קרא עוד »
אוג 16, 2012
איך יודעים שיש אבנים בכליות?
אבנים בכליות גורמות לכאבים עזים ולסכנה של אי ספיקת כליות. אחד התסמינים כאשר יש אבנים בכליות בא לידי...
קרא עוד »
יונ 17, 2021
מה זה דיור מוגן?
היום ניתן למצוא יותר ויותר קשישים שבוחרים לעבור לגור בדיור מוגן, על מנת לשפר את איכות החיים שלהם....
קרא עוד »
אפר 17, 2020