קייטרינג לאירועים קטנים
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

קייטרינג לאירועים קטנים סטייל קורונה

היום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של קייטרינג, כולל קייטרינג חלבי, קייטרינג בשרי, קייטרינג טבעוני ואפילו קייטרינג לאירועים קטנים סטייל קורונה. נגיף הקורונה השפיע על כל תחומי החיים, החל ממערכת הבריאות ועד לחנויות הבגדים והנעליים. כמובן שהנגיף השפיע גם על חברות הקייטרינג השונות, אשר נאלצו להוציא תפריטים מיוחדים אשר עומדים בדרישות התו הסגול. מדובר על מאכלים שונים אשר נארזים בצורה נפרדת, כך שכל אחד יכול להוציא אך ורק את הפריט הרצוי לו מהמארז, מבלי לגעת בפריטים האחרים. למשל, כאשר מדובר על מגש אירוח המכיל מיני מאפינס, כל מאפינס יהיה ארוז בנפרד במטרה למנוע הדבקה בין האורחים. כתוצאה מכך, חברות הקייטרינג הוציאו מספר תפריטים שונים, אשר נועדו לספק את הצרכים הקולינריים של החברות השונות ושל כל מי שמעוניין להפיק אירוע בתקופה הזאת.

קייטרינג לאירועים קטנים סטייל קורונה – מהן האופציות הנמצאות היום בשוק?

כאמור, היום ניתן למצוא מספר חברות קייטרינג שונות, אשר מספקות תפריטים מיוחדים לכבוד הקורונה. ניתן למשל למצוא תפריט מיוחד המיועד עבור אכילה בשטח, דבר שיכול להתאים עבור כל אירוע שמופק באוויר הפתוח. למשל, אם מדובר על חתונה שנערכת בחוף הים או מסיבת יום הולדת הנערכת בפארק הקרוב לבית, ניתן לפנק את האורחים במגשי אירוח מיוחדים שמותאמים לתנאי השטח. מגשים מסוג זה יכולים לכלול לחמניות ביס בסוגי מילוי שונים, מיני טורטיה, מיני קיש, חטיפי פילו מלוחים וכדומה. כמו כן, ניתן להזמין מגשי אירוח אחרים, כגון מארזים שלמים של מאפים מלוחים או מתוקים, מגש אירוח ללא גלוטן, מגש המכיל המבורגר פורטובלו באריזה אישית לכל המבורגר וכדומה. 

לסיכום, כל אחד יכול לבחור את המגש המתאים ביותר לצרכים ולרצונות שלו, בהתאם לתקציב, לגודל האירוע ולסגנון שלו. מידע ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://www.canapes.co.il!

Share this post