מלונות באילת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מלונות באילת

התייר הישראלי והתיירים מחו"ל אוהבים מאד את השמש הישראלית ובמיוחד את הימים החמימים באילת אשר אפשר ליהנות מהם לאורך רוב ימי השנה.

לכן אילת סוחפת את התיירים בכל גיל להגיע אליה, כדי לקחת פסק זמן ממרוץ החיים המהיר ופשוט ליהנות מחופשה אמיתית כפי שמציעים באתר אמור קלאב

מלונות באילת 

בשנים האחרונות קיים שינוי מהותי במלונות באילת. רבים מהם השקיעו בנראותם החיצונית של בתי המלון, בתחזוקה שוטפת, בהוספת מתקנים ובשיפור נראותם ועיצובם של החדרים.

לכן אפשר להגיע לחופשות בעיר הדרומית וליהנות משהייה בבתי מלון ברמה גבוהה על פי הדירוג הישראלי והבין לאומי. רוב בתי המלון באילת ממוקמים לאורכה של הטיילת מקניון מול הים ועד סוף הטיילת.

מחשבה רבה הושקעה בתכנונו של בית המלון, בקו העיצובי שלו ובהימצאותן של אטרקציות רבות בתוך המלונות, כדי שהנופשים יוכלו ליהנות מכל המתקנים הקיימים בהם בימי החופשה.

מעטפת הנופש לכל אורח 

מלונות רבים מציעים חופשות אשר כוללות לינה בלבד ואחרים מציעה גם ארוחות ברמה גסטרונומית גבוהה, אשר מכינים טובי השפים והטבחים. 

חופשה בעיר חמה כמו אילת חייבת לכלול בריכות שחייה מעולות כמו בקישור עבור השחיינים והקהל המעוניין להשתכשך במים כדי לא לחוש את החום הכבד. לכן המלונות באילת מציעים כמה בריכות שחייה, פארקי שעשועים עם מתקנים מתוחכמים עבור הצעירים שבחבורה ושפע של אטרקציות יום יומיות בתוך בריכות השחייה.

בתי המלון מקפידים על תחזוקת הבריכות הללו בהתאם לנהלים של משרד הבריאות. הם שומרים על ניקיון מוקפד ורמה נכונה של חומרי החיטוי בהתאם לתקן.

בדרך התנהלות זו כל הנופשים אשר מגיעים למלונות באילת, יכולים להיות רגועים מהעובדה שבית המלון מנוהל כראוי וכך האורחים נהנים לאורך כל החופשה במלון, או בכל האטרקציות מחוצה לו.

Share this post