צימרים לפי שעה - המקום המושלם לקצת מסתורין
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

צימרים לפי שעה – המקום המושלם לקצת מסתורין

היום זה כבר לא סוד. זוגות רבים מחפשים להעביר שעתיים או שלוש של פינוקים ואהבה, לתבל את הזוגיות בקצת פלפל. אם פעם חשבנו שמדובר רק בזוגות שנשואים לאחרים וזקוקים לדיסקרטיות, כעת כולם מבינים שצימרים לפי שעה הם המקום המושלם לקצת מסתורין לכל סוגי האהבה. חיילים או חיילות שעדיין גרים עם ההורים וזקוקים למיקום? הילדים גדולים מספיק כדי להבין מה קורה בחדר ואתם צריכים פרטיות? זוגות דתיים שמחפשים בילוי רומנטי? בני זוג חד-מיניים בסביבה לא מקבלת? צימרים לפי שעה זהו הפתרון המושלם עבורכם. 

ברחבי ישראל פרושים מאות רבות של צימרים, סוויטות, וחדרי אירוח לבילוי יומי. מצפון עד דרום, ממזרח למערב, בערים הגדולות ובכפרים שקטים, בלב האורבני הסואן או מול מרבדים ירוקים – יש לכם אפשרויות בחירה כמעט אין-סופיות איך להעביר את הבילוי שלכם. 

בבתי המלון תאלצו להיפרד מאלפי שקלים ללילה. רובם לא מאפשר שימוש בחדר ובמתקני המלון לשימוש יומי, Day Use, ובאלו שכן המחיר עדיין גבוה משמעותית מצימרים לפי שעה. לרוב גם טווח הזמן יהיה ארוך משעתיים-שלוש, הזמן הנהוג בהזמנת חדרי אירוח לזמן קצר. באתר שלנו https://www.iroom.co.il/ אנו מציעים לכם מבחר חדרים ברמות אירוח שונות, אך המשותף לכולם הוא המיקום הדיסקרטי ושמירה על רמת פרטיות גבוהה, במחיר משתלם במיוחד.

תוכלו לבחור בין חדר בסיסי או צימר מפנק עם מיטת אפיריון גדולה, ג'קוזי או אפילו בריכה פרטית קטנה. צימרים רבים מציעים גם חבילת פינוקים הכוללת בקבוק יין, קפה, תה ושתייה קלה, עוגיות ומתוקים נוספים. כמובן שניתן להזמין פינוקים נוספים, הכול על פי תקציבכם ותמיד במחיר נמוך יותר ממה שבתי המלון מציעים וברמת אירוח גבוהה משמעותית. 

אם בעבר זוגות שרצו להכניס קצת טעם למערכת היחסים ולשבור שגרה נאלצו להסתפק בחדרים מעופשים או במושב האחורי של הרכב, היום צימרים לפי שעה מהווים את המקום המושלם למסתורין שכל כך חסר לנו בחיים. אלו הם חדרים לפי שעה בנהריה, או כל עיר אחרת, מכובדים ואיכותיים שבהם אפשר לבלות עם בני הזוג מבלי להשאיר עקבות – לפני שחוזרים לחיים הרגילים שמחכים לכולנו שם בחוץ.

Share this post