אטרקציות בקיבוצים
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

אטרקציות במרחב הכפרי גם בימי קורונה

מימי הקורונה אינם פשוטים לאף אחד, ימים טרופים של חוסר ודאות אשר שינו את חיי היום יום שלנו מקצה לקצה בין רגע. המציאות החדשה אשר פוקדת אותנו גורמת לנו להסתגל למצב חדש ללא כל הכנה מוקדמת ועלינו להבין כיצד אנו יכולים להנות מאטרקציות (במידה ואין סגר) גם בימים לא פשוטים אילו.

מה אפשר לעשות בכפר במהלך הקורונה?

למרות ההגבלות הרבות שיש בקורונה כמו למשל ריחוק חברתי, מסכות וכדומה עדיין ניתן למצוא אטרקציות בקיבוצים אשר עומדות בתקנות התו הסגול או הירוק, ובזכות עמידה בתקנים אילו מזמינים אליהם בתי העסק בכפר את הציבור להנות מהאטרקציות השונות שיש לעסקים בכפרים השונים להציע. במאמר הבא הבאנו עבורכם מספר אטרקציות כפריות שניתן לעשות במרחב הכפרי גם בימי הקורונה.

רכיבה על סוסים

רכיבה על סוסים תמיד תיהיה בשטח פתוח ותמיד יהיה מרחב בין סוס לסוס או אדם לאדם כך שהאטרקציה הנ"ל יכולה להיות אטרקציה כפרית מהנה במיוחד עבור כל המשפחה, מתאימה לכל גיל ובנסוף זוהי אטרקציה כפרית אשר אינה מסוכנת מביחנת הדבקה וסכנות נוספות הקשורות לנגיף הקורונה.

טיולי טרקטורונים או ג'יפים

אטרקציה כפרית נוספת אשר גם היא מהנה במיוחד ואינה מסוכת מביחנת נגיף הקורונה זהו טיול ג'יפים או טרקטורונים אשר ניתן למצוא בקיבוצים או הכפרים השונים. כמו כן גם אטרקציה זו היא תמיד תיהיה בשטח פתוח וכפי שאנו יודעים מומלץ לעשות מפגשים או פעילויות במרחב הפתוח ולא במרחב הסגור כך שמהבחינה הזו טיול ג'יפים הוא מושלם. בנוסף טיול מסוג זה מתאים לכל גיל ולכל המשפחה ומכיוון שבכלי הרכב נמצאים אנשים אשר מגיעים מאותו משק בית אין כל חשש להדבקה.

> למידע נוסף ומגוון המלצות לנופש בקרו באתר https://www.m-yarok.co.il!

Share this post