איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

איפה ניתן למצוא הופעות רחוב?

הופעות רחוב הן דרך נהדרת לבילוי חוויתי. זו אחת הדרכים העתיקות ביותר, להתאסף יחדיו בכיכר העיר או במקומות אחרים, מול אמני רחוב, להטוטנים, מופעי קביים, שחקנים וזמרים. והכל קורה לא על במה מרוחקת אלא כאשר הקהל הוא חלק מההתרחשות, זה כל הקסם אז כדאי לדעת איפה הכל קורה. 

הופעות רחוב במדרחובים מרכזים 

אם פעם הופעות רחוב התקיימו בעיקר בכיכר העירונית המרכזית, כיום ההתרחשות נדדה במידה רבה למדרחובים מרכזיים. בערים הגדולות יותר אך גם בגדולות פחות, הופעות רחוב מתקיימות מספר פעמים בשנה במדרחובים הסגורים לתנועת כלי רכב. בחלק מהמדרחובים כדוגמת נחלת בנימין, הופעות רחוב הפכו לדבר שבשגרה, כמעט מדי שבוע. 

הופעות רחוב בטיילת ובקניון

טיילת עירונית או בחוף הים, אלה עוד מקומות שבהם מתקיימות הופעות רחוב לרוב. הדבר קורה בצמידות לימים טובים או חגים, בתקופות של חופשות, בקיץ ולעיתים גם בחסות של גורמים מסחריים. לעיתים הדבר קורה אף בתוך מרכזים מסחריים או קניונים, לרווחת הקהל הרחב. 

מופעים סמוך לשווקים 

כחלק מהרצון של השווקים לשמור על רלוונטיות, ניתן למצוא כיום לא מעט הופעות רחוב שמתקיימות סמוך מאוד לדוכנים עמוסי הסחורה. זו דרך נהדרת להביא לשווקים משפחות, ילדים, קהל רב שמחפש תעסוקה לילדים ואטרקציות לבני כל הגילאים. 

באתרי תיירות מרכזיים וגם – באירועים

מעת לעת ניתן למצוא הופעות רחוב סמוך או אף בתוך אתרי תיירות מרכזיים. כך למשל הופעות מתקיימות בירושלים סמוך לחומות, בחלק משמורות הטבע בצפון, ליד מתחמי המלונאות בערים כגון אילת, טבריה ועוד. בנוסף, ישנן חברות הפקה לאירועים שמתמחים בארגון הופעות רחוב גם בלוקיישנים פרטים, כמו מופעי רחוב אצל איתמר שחקנים. כך ניתן למעשה להלביש אירוע חברה, כנסים עסקיים, ימי הולדת ושמחות מכל סוג, בלבוש של הופעות רחוב אותנטיות, עם שחקנים, לוליינים ובדרנים.

Share this post