דירות אירוח באילת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

לצאת לאילת במסגרת נופש בארץ

רוצים להגיע לאילת לביקור במזג אוויר נוח? אם תשאלו את המומחים, נופש בארץ ובפרט באילת ראוי להתרחש בחודשי האביב. אילת נמצאת בקצה הדרומי לרגלי היום האדום. היתרון בביקור בעיר הינו יתרון של חסרון במע"מ משמע שאתם יכולים לרכוש דברים בעלות זולה יותר. אילת נחשבת מאז ומעולם עיר קיט ולא רק לישראלים מבניכם, כאמור, היא מבוססת על ענף התיירות. האקלים המדברי שאל אילת מאפשר לקבל ימי שמש רבים ורמת האירוח הגבוהה לצד בתי המלון בגדלים השונים, מאפשרים ללא מעט ישראלים לפקוד את המקום ולא רק באביב.

כיצד ניתן להגיע לעיר?

לאילת ניתן להגיע ברכב פרטי, באוטובוס ומאידך, אם אתם מתגוררים רחוק ואין לכם רצון לעבור את הנסיעה הארוכה, טיסה מנמל התעופה חיפה או תל אביב יקצרו את זמן הנסיעה והנה, תוך פחות משעה אתם כבר ביעד. נופש בארץ ובפרט באילת מותאם למשפחות, זוגות ובודדים. אילת מאכלסת מקומות בילוי רבים לרבות בתי קפה, מסעדות, פאבים ומרכזי קניות רבים.מסעדות באילת

אלו אתרים יש באילת?

אילת מציגה שמורת אלמוגים שמביאה אליה לא מעט תיירים לרבות צוללנים מישראל והעולם. באזור בתי מלון לרבות חוף דרומי, צפוני וקרבה אל גבול מצרים. חשוב לציין כי בצד הצפוני יותר בתי אירוח ביחס לדרומי ומאידך, כל בתי המלון מותאמים לכל עונות השנה. לא מעט אנשים מבקרים במרכז הקניות הגדול אייס מול- מרכז הקניות הגדול ביותר באילת. במסגרת ביקור במקום ניתן לשלב גם החלקה על הקרח כחלק מהאטרקציה עבור הילדים והן עבור המבוגרים מבניכם. ריף הדולפינים הינו אטרקציה בפני עצמה בעבור כול המבקרים באשר הם. הדולפינים חכמים מאוד והם מעניקים מופעים מרהיבים לצד כלבי ים. תמורת תשלום נוסף ניתן אף לשחות עם הדולפינים ולהעצים את החוויה. המצפה התת ימי הינו אתר נוסף שיש לקחת בחשבון והוא מציג בריכת כרישים, אקווריומים גדולים עם סוגי דגים בצבעים מרהיבים והכול דרך חלונותיו של המצפה. מכאן שאפשר ללכת לשם עם הילדים ולהתרשם מאלמוגים ודגים שחיים בים האדום.

אז אם אתם מחפשים נופש בארץ, אילת הייתה מאז ומעולם המקום המושלם לכך. אילת נמצאת ביעד דרומי בישראל, היא מעניקה רכישות ללא מע"מ והאקלים הנעים שלה מאפשר אף לברוח בימות החורף הקרים וכמו לתת "גיחה קטנה לקיץ".

אם להרגיש בחול באמצעות נופש בארץ, זה לחוות את החוויות המוצעות באילת. בקרו באתר וצרו את החופשה המושלמת כאן ועכשיו.

Share this post