כמו מתמונה
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

כמו בתמונה: 4 צימרים עם נוף עוצר נשימה

מאז שהצימר הראשון בישראל נפתח, ישראלים רבים התאהבו בדרך הכי נוחה לצאת אל נופש בנופים ישראלים מבלי להיות כבולים אל הנהלים של בית מלון. האווירה שיש בצימר היא של נופש הרבה יותר ייחודי, ואם אל כל אחד מאלה מוסיפים גם מרחב פנימי הרבה יותר נוח לצד היותו של ג'קוזי מפנק בצימר שכלול במחיר, מקבלים נהירה די ברורה מראש של יותר ישראלים אל צימרים לצד פתיחה של עוד ועוד כאלה שמעניקים בכל פעם מחדש שלל רחב יותר של פינוקים. הדבר הראשון שאותו אנשים מחפשים בצימר הוא נוף יפהפה, ואלה כמה מן הבולטים.

רומי בכנרת – מושבה כנרת

ממרום המיקום של הצימר הזה במושבה כנרת, זה כבר די ברור להבין איזה סוג של אווירה כל נופש הולך לקבל כאשר הוא מגיע אל האזור הזה של ארץ ישראל. עם הדגש על הצימר הזה בצורה די ספציפית. היכולת להביט הלאה אל עבר המרחק ולראות את הכנרת במרחק של נגיעה כמעט, הופך את השהייה בצימר הזה אל דבר שיש לו אפקט נהדר של רוגע, שממנו רק יכולים להמריא עוד מעלה כאשר מגלים את כל הירוק שמסביב לצד בריכת שחייה שבה יכולים להירגע מהחום של הקיץ וממנה להשקיף אל נוף פנוראמי ששווה כל שקל שאותו משקיעים.

בדקו כאן אודות צימרים עם בריכה פרטית מחוממת

סוויטת פאלאס – נוף כנרת

אחרי שמגיעים אל סוויטת פאלאס שנמצאת בנוף כנרת לא ממש מבינים על מה כל הרעש בכל סוג של ארמון של בית מלון שאותו רגילים להזמין. נופש בצימר הזה מאפשר להיכנס אל סוויטה מלכותית של ממש, ושם ליהנות מנוף עוצר נשימה של הכנרת, ממש כשמו של המיקום שבו הצימר הזה נמצא.

המרחב החיצוני פתוח אל הנוף שפונה אל הכנרת, ויכולים להביט אליו גם כאשר נרגעים בג'קוזי הענק וגם כאשר משתכשכים בשיא הנעימים בבריכה. מי שבאמת מחפש סוויטה עם פרטיות ונוף שכאלה לא צריך לחפש בית מלון במחיר מופקע, אלא לאתר סוויטה בצימר שבו מרגישים בני אצולה למשך הזמן הנבחר.

אהבה ורומנטיקה – רמות

לאנשים אשר מחפשים אחר שקיעה רומנטית זה בדיוק המיקום הנבחר. עם נוף שמשקיף אל הרים ואל הכנרת, אין דבר יותר רומנטי מאשר לשבת אל מול כחול ואדום לצד אדם אהוב עם כוס יין אדום וטבילה בבריכה הפרטית שנמצאת בצימר. ואם מעדיפים להישאר בצימר אז אפשר ליהנות מאותו הנוף רק מתוך הג'קוזי שאליו צמוד חלון עם נוף פנורמי רחב.

גלילאה – חזון

לפעמים זה באמת מפעים לראות עד כמה שהתמונות של צימר שיש לו נוף מרהיב הרבה יותר מרשים כאשר נמצאים במקום ובזו הנקודה. כך זה בדיוק בכל הנוגע אל צימר בשם גלילאה, שם יש מטריף של הרי הגליל עם ירוק שמקיף מכל עבר ומאפשר ליהנות מאוויר צלול ונוף שעושה את כל האווירה.

להזמנת צימרים בצפון ולהמלצות עם צימרים נוספים היכנסו לפורטל הצימרים המוביל של צימרטופ.

Share this post