נופש באילת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

למה אילת זה המקום הכי טוב לנפוש בו בתקופה הזו?

אין ספק כי התקופה הנוכחית אינה דומה כלל לשום תקופה שהכרנו. נגיף הקורונה שינה לחלוטין את כל מפת התיירות, הוא גרם להפסדים עצומים לכל ענף המלונאות וביטל מאות אלפי טיסות מתוכננות לחו"ל. אם בדרך כלל רוב הישראלים בוחרים לנסוע לחו"ל בעונת הקיץ, הרי שהשנה המצב יראה מעט אחרת. אומנם הטיסות מתחילות לחזור, אך עדיין לא ברור מה יהיה המצב במדינות השונות, מה יהיו הדרישות על מנת להיכנס למדינה ומה בדיוק הן יוכלו להציע לתיירים. מסיבות אלו בדיוק, ניתן לצפות כי עונת הקיץ רוב הישראלים יישארו בארץ. זוהי הזדמנות מעולה לנפוש בארץ, להכיר מקומות חדשים וליהנות מהתיירות המקומית.

>בדקו דילים לאילת וחבילות נופש אטרקטיביות

אילת – המקום האידיאלי לנופש הבא שלכם

אילת נחשבת לעיר הנופש הישראלית, אך בשנים האחרונות ניתן לראות פחות ופחות ישראלים שבוחרים להגיע אליה. המחירים היו גבוהים מידי והרצון לנסוע לחו"ל עלה על ההיצע המקומי. אך השנה ניתן לראות מגמה שונה, בגלל נגיף הקורונה שטרף את כל הקלפים ושינה לחלוטין את עונת התיירות של הקיץ (קבלו עדכוני קורונה מהעיר אילת). ישראלים רבים מעוניינים לצאת לחופשה, היות ולמרות המצב הכלכלי הלא פשוט, ההסגר הכפוי יצר דחף עז לנסוע, לטייל ולנפוש במקום אחר. אילת נחשבת לאחד היעדים המושלמים ביותר לכל סוג של חופשה, היות והיא מציעה מגוון עצום של מלונות שונים ואטרקציות מעולות. ניתן לשלב את הנופש בטיול ג'יפים במדבר, טיול סנפלינג בהרים וכמובן אטרקציות ימיות שונות, כולל צלילה, רכיבה על סירת בננה וכדומה. מעבר לכך, כדאי לציין כי בשל נזקי המשבר, המחירים במלונות נמוכים משמעותית מהמחירים הרגילים, ולכן זוהי הזדמנות מעולה לנפוש בעיר.

לסיכום, אילת נחשבת לאחד היעדים המומלצים ביותר לנופש הבא שלכם, היות והיא מציעה מלונות ברמה גבוהה ומגוון אטרקציות מיוחדות.

Share this post