איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

דילים לאילת בפסח

פסח מתקרב ואתם מתכוונים להתחמק מן הניקיונות המתישות, מן ההכנות שלא נגמרות, קניית המתנות המסורתית ואולי אף מליל הסדר עם המשפחה המורחבת (איזו התרגשות). ותאמינו או לא אינכם לבד, מאות ישראלים נוטשים את בתיהם בתקופה זו ומבלים את החג הכל כך משפחתי לטובת בית מלון או בית הארחה בארץ או בחו"ל. אחד מהמקומות המועדפים על הישראלים לבלות בו את החופשה היא באילת ולכן כחודש לפני הזמן התחרות בשוק המלונאות מתחילה להיכנס להילוך גבוה, המחירים מרקיעים שחקים ועשרות אם לא מאות ואלפים מחפשים דילים לאילת בפסח.

אילו דילים לאילת בפסח ניתן למצוא? ובכן רבים ומגוונים, ובעיקר מן הסוג הבא: כל המקדים להזמין יזכה להנחות רציניות של עד 25% מן המחיר. קיימים גם דילים לאילת בפסח מלאי אטרקציות ופעילויות, מופעי בידור ותוכניות גם לילדים, ואל חשש, רוב המלונות שמציעים דילים לאילת בפסח גם שומרים על הכשרות לחג ואף עורכים את ליל הסדר כהלכתו בערב החג ובהתאם לחשיבות שאתם מייחסים לנושא – מומלץ לבדוק זאת לפני ביצוע הזמנה.

להזמנת דילים לאילת לחג בפסח
– היכנסו!

Share this post