איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

טיסות לאילת מחיפה

תקופה ארוכה תושבי הצפון נאלצו לסבול בכל פעם שתכננו לנפוש באילת הדרומית והרחוקה. הנסיעה ארכה לפחות 6 שעות ועד הגעה לאילת ייאוש היה אופף את הנופשים, שלא לדבר על כך שהיה צורך באותה הדרך גם בחזרה. ראשית, החדשות הגיעו כאשר נפתחו טיסות פנים משדה דב לאילת – האירוע קיצר משמעותית את אורך הנסיעה היות וכל מה שהיה צריך זה להגיע מאילת ללוד ולתפוס טיסה קצרצרה לאילת.

להזמנת טיסות לאילת מחיפה – ליחצו כאן כעת!

שימו לב: יש לבחור "המראה מחיפה" על מנת למצוא טיסות מתאימות

הבשורות הטובות באמת לכל תושבי חיפה ואזור הצפון הגיעו כאשר לשוק טיסות הפנים לאילת נכנסו מתחרים. בשוק כבר 3 מפעילים: ארקיע, ישראייר ואל-על. ישראייר מפעילה טיסות לאילת מתל אביב ובשנים האחרונות גם מחיפה. עקב התחרות חלה הוזלה משמעותית במחירי הטיסות. לעיתים יוצאות החברות במבצעים מיוחדים, לדוגמא, מחיר זהה לטיסות לאילת מחיפה וגם מתל אביב תמורת 99 ₪ לאדם. וכעת כל תושבי הארץ יכולים לוותר על 'תענוג' שבנסיעה ברכב או באוטובוס לאילת, כל שדרוש מן הנופש הוא להזמין כרטיס טיסה לאילת, לנסוע לשדה התעופה הקרוב לאזור מגוריו ותוך פחות משעה למצוא את עצמו בנופש מרגיע.

Share this post