איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

איך לבחור צימר ברמת הגולן?

אנשים הרוצים לצאת לחופשה ברמת הגולן יכולים לבלות את הלילות בצימרים שונים הממוקמים באזור. רמת הגולן הינה בעלת שטח גדול עם הבדלים טופוגראפיים. הצפון גבוה ואחד המאפיינים שלו הוא שלג בחורף. הדרום נמוך יותר וניתן למצוא בו, בין היתר, ערוצי נחלים, ואדיות מהיפים יש בישראל ועוד. השוני הזה קובע רבות גם לגבי בחירת מקומות הלינה בכל מקום. יחד עם זאת, בכל אזור ניתן למצוא מגוון רחב של צימרים ברמות אירוח מגוונות. החל מרמות צנועות ועד לצימרים יוקרתיים יותר. נשאלת השאלה איך לבחור את הצימר המתאים ביותר לצרכים ולטעם האישי? כדי להגיע לבחירה נכונה יש צורך להכיר את המידע הבא.

נופש פעיל

לינה בצימרים בגולן נעשית באזור כפרי ומספקים לנופשים חוויה מעט שונה מבתי מלון. הצימר והמרחב הקרוב אליו מספקים אינטימיות ובדידות מבורכת. הוא קרוב לאתרי טבע, לפארקים ואתרים של רשות הטבע והגנים, וניתן לבחור באטרקציות שונות בטבע דוגמת: מסלולי הליכה נהדרים, טיולי, ג'יפים, טרקטורונים ועוד. בדרום הרמה ניתן להגיע  במהירות לכנרת. בסוף היום ניתן להתרווח בצימר, להכין ארוחת ברביקיו אהובה, ולחוות את השקט שהלילה מציע.

אירוח מושקע

צימרים רבים בגולן מספקים שלל אמצעי נוחות לאורחיהם. יש מהודרים עם ג'קוזי ואלמנטים אחרים המותאמים לזוגות. יש עממיים ונעימים. יש וילות המותאמות לקליטת כמות רבה של אורחים בחדריהם הרבים. יש אתרים בעלי מספר בקתות, כך, שניתן להגיע יחד עם חברים, עם משפחה מורחבת ועוד. במושקעים ניתן למצוא גם בריכות צמודות. מסכי טלוויזיה ואבזור אחר, בנוסף, ארוחות בוקר מיוחדות ועשירות המגיעות ישר לבקתה, ספא ושירותי עיסוי על פי בקשה, ועוד. מומלץ להזמין באתר מקצועי בעל מבחר צימרים. זאת, בדרך לחופשה בלתי נשכחת עם טעם של עוד.

Share this post