איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מה חשוב שיהיה במועדון לבר מצווה?

בר מצווה הינו אירוע שנחגג לכל ילד רק פעם אחת בחיים. הרי אין מצב שבן אדם חוגג יום הולדת של גיל מסוים יותר מפעם אחת, ועל כן, חשוב מאוד לציין כל יום הולדת באופן מיוחד ובמיוחד, כאשר מדובר על יום הולדת של גיל 13.

בגיל 13 הופך הילד לגדול והוא מקבל על עצמו עול תורה. הוא מתחיל להניח תפילין ומחויב מאותו יום במצוות התורה. ועל כן, מציינים את היום הזה באופן מיוחד ועורכים עבור הילד חגיגה גדולה ומפוארת בה הוא מככב כחתן האירוע. אז כיצד בוחרים מועדון לבר מצווה ומה חשוב שיהיה בו?

שטח מרווח לאוכל

אין חגיגה בלי עוגה – מכירים את השיר? אז זה ממש נכון. חשוב מאוד שבכל אירוע יהיה אוכל טעים ומושקע עבור האורחים. חשוב מאוד לשים לב כי במועדון אותו אתם בוחרים יהיה שטח מרווח שמיועד כולו לאוכל. ולא מדובר רק בבר, אלא גם במקומות ישיבה ושולחנות נוחים

רחבת ריקודים

כדאי לשים לב שיש גם רחבת ריקודים גדולה אשר תאפשר למשתתפים באירוע לרקוד ולשמח את חתן המצווה. רחבת ריקודים מרווחת תאפשר לכל אחד להיכנס למעגל מבלי שיהיה צורך להצטופף ולהידחק אחד בתוך השני.

במת תזמורת והפעלות

גם במה גדולה לתזמורת ולהפעלות חשוב מאוד שיהיה בכל מועדון לבר מצווה. הרי בכל אירוע כזה יש בתוכנייה גם אטרקציות והפעלות עבור החברים של נער בר המצווה, וחשוב מאוד שיהיה מקום ייעודי בו המפעיל יוכל לעמוד ולשלוט על מה שקורה בין המשתתפים.

מסך פלזמה גדול

כדאי מאוד שיהיה גם מסך פלזמה גדול במידה ותרצו להראות תמונות של נער המצווה או להקרין סרט בר מצווה שהכנתם.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בנושא אירועים בקרו באתר https://www.nine9.co.il!

Share this post