טיפוס על הקלימנג'רו
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

טיפוס על הקלימנג'רו

התרבות המוכרת לנו כישראלים ש"הכל יהיה בסדר" ברוב המקרים עלולה לסכן חיים, במיוחד בפעילות אקסטרים. על כן לא כדאי לכם לזלזל בטיפוס על הקלימנג'רו. עליכם להבין כי מדובר על הר אימתני שלא קל לטפס עליו בכלל ולכן כדאי לכם תמיד לעשות טיפוס הרים אך ורק עם מדריך מנוסה אשר ישמור עליכם ויוודא כי אתם מטפסים עליו כמו שצריך.

מדוע כדאי לטפס עם מדריך ישראלי ולא אפריקאי?

עליכם להבין כי יש משמעות גדולה לשאלה מיהו המדריך שלכם במהלך טיול לקילימנג'רו, וככל שהמדריך יהיה יותר טוב כך הוא יבטיח כי הטיפוס שלכם יהיה ברמה יותר גבוהה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כדאי לכם לטפס עם מדריך ישראלי ולא עם מדריך מלאום אחר וזאת בגלל שמדריך ישראלי מתקשר אתכם בעברית וזה מקל מאוד על הטיפוס. לא רק זאת אלא שמדריך ישראלי מכיר את המנטליות הישראלית בצורה הטובה ביותר וכך הוא יוכל להדריך אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. עליכם לגם להבין כי מדריך ישראלי יוכל להיפגש אתכם בארץ ולהדריך אתכם עוד בארץ מה לעשות ומה לא לעשות.

האם העלות של טיפוס על הקילמנג'רו היא גבוהה?

אין ספק כי אחד היתרונות הגדולים ביותר של הקלימנג'רו זה העובדה כי הוא נמצא באפריקה ושם כידוע המחירים הם הרבה יותר נמוכים מאשר בכל יבשת אחרת. על כן אפשר לומר כי אתם לא צריכים להיות מוטרדים מן עלות הטיול על הר זה וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

Share this post