טיפוס על הקלימנג'רו

התרבות המוכרת לנו כישראלים ש"הכל יהיה בסדר" ברוב המקרים עלולה לסכן חיים, במיוחד בפעילות אקסטרים. על כן לא כדאי לכם לזלזל בטיפוס על הקלימנג'רו. עליכם להבין כי מדובר על הר אימתני שלא קל לטפס עליו בכלל ולכן כדאי לכם תמיד לעשות טיפוס הרים אך ורק עם מדריך מנוסה אשר ישמור עליכם ויוודא כי אתם מטפסים עליו כמו שצריך.

מדוע כדאי לטפס עם מדריך ישראלי ולא אפריקאי?

עליכם להבין כי יש משמעות גדולה לשאלה מיהו המדריך שלכם במהלך טיול לקילימנג'רו, וככל שהמדריך יהיה יותר טוב כך הוא יבטיח כי הטיפוס שלכם יהיה ברמה יותר גבוהה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כדאי לכם לטפס עם מדריך ישראלי ולא עם מדריך מלאום אחר וזאת בגלל שמדריך ישראלי מתקשר אתכם בעברית וזה מקל מאוד על הטיפוס. לא רק זאת אלא שמדריך ישראלי מכיר את המנטליות הישראלית בצורה הטובה ביותר וכך הוא יוכל להדריך אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. עליכם לגם להבין כי מדריך ישראלי יוכל להיפגש אתכם בארץ ולהדריך אתכם עוד בארץ מה לעשות ומה לא לעשות.

האם העלות של טיפוס על הקילמנג'רו היא גבוהה?

אין ספק כי אחד היתרונות הגדולים ביותר של הקלימנג'רו זה העובדה כי הוא נמצא באפריקה ושם כידוע המחירים הם הרבה יותר נמוכים מאשר בכל יבשת אחרת. על כן אפשר לומר כי אתם לא צריכים להיות מוטרדים מן עלות הטיול על הר זה וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

בלוג כללי מבצעים נוספים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שייט באיים הקנריים VS שייט על הדנובה
אם אתם אנשים שיותר אוהבים לראות הרי געש כבויים, כפרי דייגים, שלל רחב של גנים מרהיבים ושמש בלתי נגמרת...
קרא עוד »
מאי 29, 2019
יוצאים מהבית עם התינוק, זה מה שחייבים לקחת
הרגע הזה שבו הורה יוצא בפעם הראשונה עם התינוק שרק נולד אל עבר הבית וממנו החוצה הוא רגע מכונן ומיוחד....
קרא עוד »
אוק 23, 2019
חופשות ודילים שכדאי להכיר
אין כמו חופשה של כמה ימים או אולי שבועות ביעד אקזוטי, או כזה שמציע שלל של אפשרויות, אטרקציות והנאות...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017