כל מה שצריך לדעת על רכישת מוצרים בדיוטי פרי

קניות בדיוטי פרי כבר מזמן הפכו לחלק אינטגראלי בכל נסיעה. הדיוטי פרי משמש מקום גדול בו ניתן לרכוש מוצרים מוזלים בארץ ובחו"ל. אבל מה צריך לדעת ומה כדאי לקנות בדיוטי פרי? הכל בהמשך.

פטור ממס – מוצרי הדיוטי פרי הופכים לזולים יותר עקב כך שהם פטורים ממס. בנוסף, חלק מהמוצרים מוצעים לרוכשים בהנחות כמות שהופכות את המוצר למשתלם יותר. עם זאת חשוב לדעת שקנייה של מוצרים רבים יכולים לייקר את העלייה למטוס ולגרום לתשלום קנסות עם תעברו את כמות המוצרים המותרת לרכישה. לכן חשוב לשים לב לכמות המוצרים שאתם רוכשים.

מידע לגבי העסקה – שימו לב למידע שניתן לגבי העסקה הכולל את האותיות הקטנות. בדקו כי באמת ביצעתם עסקה משתלמת ואם הטיסה שלכם ממש קרובה, וטרם רכשתם את הפריטים – ותרו על הרכישה. עדיף לוותר על הרכישה מאשר לגלות בטיסה כי ביצעתם רכישה יקרה מידי או שאינה משתלמת.

סוג המטבע בו אתם משלמים ברכישת מוצרים מהדיוטי פרי חשוב לשים לב לסוג המטבע שאתם משלמים בו. מוצרים רבים נמכרים בדולרים, ולכן חשוב לבצע המרה בראש או עם מחשבון בה תוכלו לדעת מהו המחיר האמתי של המוצר, ולא להסתנוור ממחיר שרק נראה זול. בנוסף חשוב לבדוק את שער הדולר היציג לפני הקנייה.

החלפת מוצרים – החלפת מוצרים בדיוטי פרי כמעט ואינם אפשרית וזאת בשל הקנייה המתאפשרת רק ליוצאים מהארץ. שימו לב שאתם רוכשים את המוצר המתאים. בדקו כי המידה נכונה, הדגם מתאים וכי המוצר הוא המוצר המדויק שרציתם. אם תרצו להחליף את המוצרים הדבר יתאפשר רק בתחום הדיוטי פרי.

התעדכנו בכמויות הנוזלים – לפני הגעה אל שדה התעופה חשוב להתעדכן בכמות המוצרים הנוזלים הניתנים לנשיאה. בטיסות שונות אין להעלות נוזלים למטוס וחלק מהכבודה הכוללת נוזלים נחשבת לחריגה בכמות המותרת לטיסה. אם לא תקפידו על משקל נכון – ייתכן והמוצר יוחרם מידיכם.

סקר השוואת מחירים – מוצרי הדיוטי פרי אינם תמיד הזולים ביותר ועצם כך שהם פטורים ממס לא הופך כל מוצר למציאה. לכן חשוב לבצע לפני הרכישה בדיוטי פרי השוואת מחירים קפדנית בין המוצר הנמכר בחנות רגילה למוצר הנמכר בדיוטי פרי.

לסיכום ניתן לומר שהדיוטי פרי משמש כמקום מעולה בו ניתן להעביר את הזמן עד לטיסה. עם זאת חשוב לרכוש את המוצרים בנחת, ולא דקות לפני העלייה למטוס, וזאת על מנת לבצע רכישות במתינות ובחכמה.

בלוג כללי מבצעים נוספים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות להשכרת חדר לפי שעה
לכל אחד מאיתנו יש צורך לעיתים לשכור חדר רק לזמן קצר ולא לכל הלילה, ויכולות להיות לכך סיבות רבות. אם גם...
קרא עוד »
מאי 03, 2015
טיולים מאורגנים ששווה לציבור הדתי להכיר
עד לפני מספר שנים אנשים דתיים שרצו לצאת לטייל בעולם לא יכלו לעשות זאת בקלות. ברוב המקרים הם היו צריכים...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
למה כדאי לקחת הסעה לכותל?
הכותל המערבי, אחד המקומות והאתרים הקדושים בישראל, מושך אנשים רבים מדי יום ביומו. לכותל מגיעים...
קרא עוד »
מאי 27, 2021