הסעות VIP
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מה צריך לדעת על רכבים ממוגנים?

רכבים ממגונים שנקראים גם הסעות VIP נועדו על מנת להסיע אנשים ברחבי הארץ בצורה בטוחה מפני פגעים, מטעני חבלה וירי. הסעות אלה מיועדות בעיקר כדי להגן על מי שנמצא בהם והן מיועדות גם לנסיעות ברחבי הארץ, וגם לנסיעות בשטחים בהם נזרקו בקבוקי תבערה או התבצעו אירועי ירי ופיגועים. אבל מה חשוב לדעת על הסעות מסוג זה? ומה יש בתוך הרכבים שיועדו לנסיעות כאלה? הכל בהמשך.

הסעות ממוגנות ירי הן הסעות ברכבי SUV גדולים ומפוארים אותם יכול לבחור הלקוח, או מי שבוחר ללקוח את ההסעה, וזאת על מנת לשנע אותו ממקום למקום בבטחה. ההסעות נועדו למי שרוצה לנוע בבטחה ממקום למקום בין אם מדובר בג'יפים גדולים, רכבי שטח, רכבי מנהלים, רכבים פרטיים ועוד. ההסעות נועדו לנסיעות בכל רחבי הארץ אך בעיקר לנסיעות בשטחי הקו הירוק.

כיצד בנויות ההסעות האלה?

רכבים הסעות ממוגנות ירי הם רכבים שבהם משתמשים כיום כוחות הביטחון וצה"ל. הרכבים הם גם כאלה שצה"ל וכוחות הביטחון בעצמם משתמשים בהן: כך שהם מוגנים לחלוטין והא עשויי פלדה ואלומיניום, הם בעלי סגסוגת מיוחדת ממוגנת ירי, ובנוסף הם מפוארים ובעלי חלונות כהים.

הרכבים המיוחדים האלה הינם בעלי שמשות ממוגנות ירי המספקות מקסימום הגנה עם שלדת פח חזקה נגד חדירת כדורי אקדח או רובה. הרכבים הממוגנים עוברים בדיקות מחמירות והם בעלי אמצעי הסוואה ייחודיים.

מה יש בתוך הרכבים הממוגנים שהופכים אותם לנוחים ואטרקטיביים?

בתוך הרכבים המשמשים להסעות אפשר למצוא מושבים מודולאריים נוחים ומרווחים עשוי עור, מערכות מולטימדיה, מקרר שתייה, חלונות כהים לפרטיות מרבית, וחשוב מכל נהגים אדיבים ומקצועיים צמודים שהם אנשי בטחון המלווים את הלקוחות לכל מקום וממלאים אחר כל צורך ודרישה.

במידה ויש צורך את הרכבים מלווה שיירה של רכבים צמודים וזאת במידה ומדובר בהסעת אנשים סיווג בטחוני גבוהה כמו ראשי ממשלות, שרים ובעלי תפקידים רגישים וחושבים שנוסעים ברחבי הארץ.

מי עוד משתמש בהסעות  ממוגנות ירי

בהסעות אלה משתמשים בנוסף גם אישים חשובים, אנשי עסקים, סלבריטאים, ועוד, שכן כולם רוצים לנסוע בבטחה ברחבי המדינה.

Share this post