רעיונות למקומות לליל כלולות
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

רעיונות למקומות לליל כלולות

למה לשלם על מספר שעות רב לשהייה במידה ונהיה בחדר רק מספר שעות בליל הכלולות?

בליל הכלולות, מגיעים למיטה רק לפנות בוקר, לאחר כל החגיגות המטורפות בחתונה המרגשת שלכם. במקום להזמין חדר ללילה, מזמינים חדר לפי שעה בצפון או כל אזור אחר בארץ, כך אם צריך מזמינים אותו במשך היום או לצורך לינה בלילה. אין צורך לשלם על חדר למלון שמקבלים בשעה שלוש אם אנחנו עתידים להגיע רק בשעה שלוש לפנות בוקר, מאוהבים, שיכורים ומרוצים. הייתה לכם הוצאה אדירה על האולם ועל כל האפקטים הנלווים, אפשר לחסוך קצת בלינה, אך אצלנו לא תרגישו שחסכתם! תגיעו לחדרים המפוארים שלנו ותהנו מכל רגע בחדרים המדהימים שלנו.

מיקומי החדרים

לא משנה איפה התחתנתם, החדרים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ. נתאים אליכם את החדר, גם מבחינת מיקום וגם מבחינת הריהוט ואופי החדר.

אופי החדר

חשוב לבחור בין מתחם צימרים מפנקים במיוחד לבין חדר בתוך בניין רב קומות בלב העיר. התאימו לעצמכם את החוויה ואת החדר. חשבו על זמני הנסיעה מן האולם אל החדר ודייקו ברצונותיכם, כך תוכלו לוודא שמצאתם את החדר המתאים ביותר עבורכם.

שירותים נוספים

חברתנו תספק לכם את החבילה המושלמת לבוקר שלאחר ליל הכלולות. הבוק הראשון שלכם כזוג נשוי יהיה מדהים וייחקק בזיכרונכם!

תוכלו להזמין שלל פינוקים קטנים וגדולים כאחד! תוכלו להזמין טיפולי ספא מפנקים, עיסויים מקצועיים בתוספת ארוחה רומנטית לאור נרות וזוג כוסות יין, כמו גם סידור החדר לפי בחירתכם: סידור בלונים, עלי כותרת, ואווירה מיוחדת במיוחד. למידע נוסף והזמנות היכנסו לאתר https://www.irooms.co.il/.

 מה נחוץ לזוג צעיר שזה עתה נישא ?

 חופש, ריגושים, רומנטיקה. שלושה אלמטים חשובים המהווים שילוב מנצח! בכמה שעות של שקט לאחר הרעש בחתונה, תמצאו זה את זה !

הלילה הראשון שלכם כזוג נשוי

הצימרים והחדרים יעמדו לרשותכם בכל רגע, בכל שעה, בכל זמן ובכל יום שתבחרו – על מנת שתהנו בלילה הראשון שלכם כזוג נשוי.

israel roomsהחברה המובילה בישראל לחדרים לפי שעה

israel rooms מציע מבחר חדרי אירוח, חדרים לפי שעה שעות, צימרים לפי שעה שעות, חדרים להשכרה לפי שעות, חדרים דיסקרטיים מהמובחרים והאיכותיים ביותר בארץ.

Share this post