איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

ויזה דרך שגרירות ארה"ב או דרך חברה?

החלום האמריקאי קסם לכם מאז ומתמיד? מעוניינים לבקר את הדוד סם ולהתרשם מקרוב במקום שבו כל החלומות, ההזדמנויות והאפשרויות הן בלתי מוגבלות?

הדרך אל הטיול הנחשק מתחילה ולמעשה גם נגמרת בוויזה המיוחלת. ויזה לארה"ב דורשת מהאזרח הפשוט הליך ביורוקרטי לא פשוט בכלל. נכון, באופן עקרוני בהחלט ניתן להוציא את הדרכון לבד.

למלא את הטפסים

כדי להוציא ויזה לארה"ב יש צורך במילוי טופס מקוון – טופס DS-160 אותו יש למלא בשפה האנגלית בלבד. שימו לב, מדובר באחד השלבים הקריטיים ביותר עבור הצלחת התהליך. רבים חושבים כי תהליך הריאיון הוא החשוב ביותר ומזלזלים במילוי התהליך ונפסלים. בקשת הוויזה מאושרת לפי מספר קריטריונים ידועים מראש בשיטת הניקוד, ולכן טעויות וכשלים במילוי הטופס עשויים להביא לפסילה מידית.

  • מעוניינים בסיוע מקצועי? אנגלית אינה שפת האם של רובנו ולצערנו שיעורי האנגלית אינם תמיד מספיקים עבור שיפור יכולות השפה. חברה מקצועית תשלח לכם את הטופס בעברית ותתרגם את הנתונים שלכם לאנגלית תוך הקפדה על כך שכל הסעיפים יהיו ממולאים כראוי ובכך תחסוך מכם את כאבי הראש.
  • ממלאים לבד? הקפידו לפנות זמן עבור מילוי הטפסים משום שהתהליך דורש שימת לב מאומצת. כל טופס מזוהה בקוד זיהוי ולכן אם החלטתם להפסיק באמצע את מילוי הטופס, תוכלו לשוב למלא אותו באמצעות הקלדת קוד הזיהוי.

תשלום דמי האגרה וקביעת ריאיון – לאחר מילוי הטופס, תתבקשו לשלם דמי אגרה בגובה של 160$ ולאחר מכן לקבוע ריאיון באחת מבין שתי השגרירויות בארץ.

  • בסיוע מקצועי? חברה מקצועית תעביר את התשלום בשמכם ולאחר מכן תסייע לכם בתיאום מועד הריאיון בקלות ובמהירות.
  • לבד? כנסו לאחד מאתרי השגרירויות וקבעו ריאיון במועד הנוח ביותר עבורכם. המלצתנו היא לעשות זאת בהקדם האפשרי על מנת שלא לסבול מעיכובים בתקופות העמוסות יותר.

ומה קורה אם פג התוקף של הויזה?

ויזת תיירות סטנדרטית תקפה למשך 10 שנים. אם הוויזה שלכם מתפוגגת, הארכת ויזה לארה"ב לא ניתנת לביצוע באופן אוטומטי. כלומר, לצורך הארכת ויזה לארצות הברית, תתבקשו להתחיל בתהליך הוצאת הוויזה מלכתחילה. בהחלט ניתן לחדש ויזה בכוחות עצמכם אם אתם פנויים עבור התהליך. אם אתם מעוניינים לחסוך באנרגיות ובכאבי ראש ולמקסם את הסיכויים שלכם, חברה מקצועית תשמח לסייע לכם בכך.

Share this post