הוצאת דרכון אמריקאי - לא מה שהיה פעם
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

הוצאת דרכון אמריקאי – לא מה שהיה פעם

דרכון לארצות הברית הוא הדרכון הכי פופולארי והכי נחשק מבין כל דרכון אל כל מקום אחר בכל רחבי העולם? מדוע? כי זה המקום שבו רבים מחפשים אחר הצלחה וחיים חדשים הרבה יותר טובים מכל מה שהכירו עד לרגע המעבר לשם. הבעיה היחידה היא כי לא ניתן להשיג את הדרכון האמריקאי בצורה פשוטה, ויש פרוצדורה שלמה של מילוי טפסים שאותה צריכים לעשות כהלכה אם רוצים לקבל את הדרכון הזה אל הידיים במהרה. קודם כל, זה חשוב להבין כי כל פרוצדורה משתנה לפי הסיטואציה, החל מחידוש של דרכון ועד לדרכון חדש, שהוא דרכון ראשון שיכול להיות עבור תינוק ועד הנפקת דרכון אמריקאי עבור אדם מבוגר.

מנפיקים דרכון עבור תינוק

יש לא מעט מקרים שבהם הורים מביאים ילדים אל העולם הזה והילדים הללו הם אינם בעלי דרכון אמריקאי, למרות שאחד מן ההורים הללו או אפילו שניהם אמריקאים אשר כרגע לא מתגוררים בארץ הזו אל עברו אל מקום מגורים אחר. זה מספיק כי ההורה האמריקאי של התינוק היה בארצות ברית למשך של יום אחד על מנת להגדיר אותו בתור תינוק אמריקאי גם כן. כאמור, צריכים להכיר את כל הסיטואציות שיכולות להיות מאוד פרטניות ואינדיווידואליות, ועבור כולן ישנם טפסים  רלבנטיים שאותם יש למלא בצורה תקינה על מנת לקבל בתור תוצאה את הדרכון הנחשק עבור תינוק.

דרכון פג תוקף

דרכון הוא לא דבר אשר קיים מרגע ההנפקה שלו עד אינסוף. את הדרכון יש לחדש כאשר התוקף שלו פג, כאשר את ההליכים הללו כבר ניתן לעשות ללא הגעה אל ארצות הברית עצמה, אלא דרך חברות שמבצעות את הפעולה הזו לרווחתם של אמריקאים רבים שפג להם הדרכון והם טרם חידשו אותו בעצמם.

חלק מן המקרים יצריכו הגעה אל הקונסוליה לשם ביצוע של ראיון אישי, ובחלק אחר של המקרים זה יהיה מספיק למלא טופס D,11 שתי תמונות פספורט כפי הנדרש, אישור על התשלום של האגרה ותעודה מזהה על מנת לקדם את התהליך הזה אל עבר היעד של קבלת דרכון אמריקאי עם תוקף חדש.

Share this post