מיטה זוגית
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

אז אתם אנשים של מיטה זוגית או מיטה וחצי?

אם תבדקו היטב באתרי הרשת של חנויות רהיטים, תוכלו להבחין כי קיים מבחר מיטות זוגיות ובאותה המידה מבחר רב של מיטות וחצי. מה אתם מעדיפים? האם אתם אנשים של מיטה זוגית או מיטה וחצי?

מדוע גודלה של המיטה כה חשוב?

בראש ובראשונה מיטה חייבת להיות נוחה. אם לא ישנתם היטב בלילה, דבר זה ישפיע על היום שלמחרת, תחושו עייפים ולא מרוכזים. מסיבה זו שימו לב לגודל המיטה, אם היא איננה מתאימה למידותיכם, לא תחושו בנוח וגם לא תוכלו לישון באלכסון.

אך גם עם מיטה גדולה מידיי קיימת בעיה, שכן היא איננה מתאימה לכל סוג וגודל של חדר שינה, מה שעלול לגרום לתחושה של עומס בחדר. לבסוף, כמובן שקיימים פערי מחירים בין מיטות גדולות יותר, זוגיות, למיטות וחצי. בדקו קודם כל כמה כסף יש לכם להשקיע במיטה.

מהן המידות של מיטה זוגית או מיטה וחצי?

מן הסתם ניתן להבין שגודלה של מיטה וחצי הוא קטן יותר, אולם יש לקחת זאת בחשבון בזמן שאתם מעצבים את החדר. אורכה הממוצע של מיטה וחצי נע בין 190 ס"מ ועד לשני מטר. לעומת זאת הרוחב נע בין שמונים לתשעים סנטימטר. אולם יחד עם זאת ניתן למצוא מיטה וחצי רחבה יותר.

ומהן המידות של מיטה זוגית? ממש כמו מיטה וחצי, האורך נע בין 190 ס"מ לשני מטר, אבל הרוחב הוא סיפור לגמרי אחר. קימות מיטות זוגיות במגוון גדלים, רחבות פחות או יותר. לרוב הרוחב של מיטות זוגיות נע בסביבות המאה ארבעים ס"מ אולם ישנן מיטות הרבה יותר רחבות.

עניין זה תלוי כפי שנאמר במידות החלל. לבסוף, אם אתם אוהבים לישון כפיות ולא לחוש בודדים במיטה, מיטה זוגית תהיה הבחירה הנכונה!

> מידע מקצועי ופרטים נוספים על חדרי שינה ניתן לקבל באתר זה!

Share this post