אז אתם אנשים של מיטה זוגית או מיטה וחצי?

אם תבדקו היטב באתרי הרשת של חנויות רהיטים, תוכלו להבחין כי קיים מבחר מיטות זוגיות ובאותה המידה מבחר רב של מיטות וחצי. מה אתם מעדיפים? האם אתם אנשים של מיטה זוגית או מיטה וחצי?

מדוע גודלה של המיטה כה חשוב?

בראש ובראשונה מיטה חייבת להיות נוחה. אם לא ישנתם היטב בלילה, דבר זה ישפיע על היום שלמחרת, תחושו עייפים ולא מרוכזים. מסיבה זו שימו לב לגודל המיטה, אם היא איננה מתאימה למידותיכם, לא תחושו בנוח וגם לא תוכלו לישון באלכסון.

אך גם עם מיטה גדולה מידיי קיימת בעיה, שכן היא איננה מתאימה לכל סוג וגודל של חדר שינה, מה שעלול לגרום לתחושה של עומס בחדר. לבסוף, כמובן שקיימים פערי מחירים בין מיטות גדולות יותר, זוגיות, למיטות וחצי. בדקו קודם כל כמה כסף יש לכם להשקיע במיטה.

מהן המידות של מיטה זוגית או מיטה וחצי?

מן הסתם ניתן להבין שגודלה של מיטה וחצי הוא קטן יותר, אולם יש לקחת זאת בחשבון בזמן שאתם מעצבים את החדר. אורכה הממוצע של מיטה וחצי נע בין 190 ס"מ ועד לשני מטר. לעומת זאת הרוחב נע בין שמונים לתשעים סנטימטר. אולם יחד עם זאת ניתן למצוא מיטה וחצי רחבה יותר.

ומהן המידות של מיטה זוגית? ממש כמו מיטה וחצי, האורך נע בין 190 ס"מ לשני מטר, אבל הרוחב הוא סיפור לגמרי אחר. קימות מיטות זוגיות במגוון גדלים, רחבות פחות או יותר. לרוב הרוחב של מיטות זוגיות נע בסביבות המאה ארבעים ס"מ אולם ישנן מיטות הרבה יותר רחבות.

עניין זה תלוי כפי שנאמר במידות החלל. לבסוף, אם אתם אוהבים לישון כפיות ולא לחוש בודדים במיטה, מיטה זוגית תהיה הבחירה הנכונה!

> מידע מקצועי ופרטים נוספים על חדרי שינה ניתן לקבל באתר זה!

בלוג כללי מבצעים נוספים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יוצאים מהבית עם התינוק, זה מה שחייבים לקחת
הרגע הזה שבו הורה יוצא בפעם הראשונה עם התינוק שרק נולד אל עבר הבית וממנו החוצה הוא רגע מכונן ומיוחד....
קרא עוד »
אוק 23, 2019
למה כדאי להצטרף לקבוצה של מדריך טיולים בדרום?
היתרון בבחירת מדריך טיולים בדרום הוא שהדרום גדוש באטרקציות ומקומות רבים שהרבה ישראלים אוהבים לטייל...
קרא עוד »
מאי 10, 2016
למה לפעמים עדיף הפלגת נופש על חופשה בבית מלון
כולם צריכים מידי פעם בפעם לצאת אל נופש, ועם המחירים הנמוכים של טיסות הכמות של האנשים אשר יוצאת מישראל...
קרא עוד »
מאי 01, 2019