איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מזג אוויר בדובאי לעומת ישראל

דובאי היא עיר השוכנת במפרץ הפרסי. זהו אזור מדברי ולכן, בדומה לאילת, מזג האוויר בדובאי חם רוב הזמן. אבל בחורף, בין נובמבר למרץ, מזג האוויר בדובאי מתקרר מעט, הטמפרטורות מתונות יותר ולכן זוהי גם תקופת התיירות המומלצת בעיר.

מתי אפשר ללכת לים בדובאי?

בתקופות החמות,, דובאי חמה ויבשה, קצת יותר מאילת למשל. אז שהות למטרות נופש בתקופה זו, תתמקד בשהות על החוף וביקור באתרי תיירות מקורים, אם כי ביקור בפארק המים של העיר מומלץ מאוד אף הוא מן הסתם.

יחד עם זאת, גם אם תחליטו להגיע בשיא החורף – בין דצמבר לינואר, עדיין תוכלו ללכת לים במרבית הימים ואפילו ליהנות. קחו בחשבון שאולי ירד עליכם טפטוף קל מדי פעם, אבל הוא לא יפריע לכם לטייל ברגל בעיר וליהנות ממזג אוויר נוח.

מה עוד אפשר לעשות בדובאי בקיץ?

ביקור בדובאי בקיץ דומה לביקור באילת מבחינת מזג האוויר, אבל בניגוד לאילת, דובאי מציעה שפע של אטרקציות, מותאמות במיוחד לימות הקיץ החמים.

בין האטרקציות הפחות שגרתיות בעיר, תמצאו את "סקי דובאי" – מתחם סקי, שלג וקחר שלא נופל מהחרמון בימי השיא של החורף ואף עולה עליו. תמצאו שם רמות שונות של מסלולי סקי, מסלול באורך 400 מטר, מדריכי סקי וגם מתחם עם פינגווינים ושלל פעילויות קפואות לכל המשפחה.

בנוסף, תוכלו לבלות בפארק מים ענק, או באתרי תיירות אחרים, מסעדות, בתי מלון מפנקים, מרכזים מסחריים ועוד המון אטרקציות מדהימות, ממוזגות בנדיבות.
לסיכום, אם רוצים להשוות את מזג האוויר של דובאי לישראל, הרי שהוא דומה מאוד למזג האוויר באילת, או טיפה חם יותר. לכן אפשר לטייל בדובאי לכל אורך השנה ולמצוא אטרקציות מתאימות לכל סוג של מזג אוויר. למידע בנושא מפת דובאי

Share this post