חדר בריחה באילת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

חדרי בריחה מומלצים באילת

בדומה לשאר האזורים ברחבי הארץ, גם באילת ניתן למצוא מבחר חדרי בריחה. אם אתם רוצים למקסם את החוויה שלכם, יהיה עליכם לשים לב שאתם בוחרים להגיע לחדר בריחה באילת, חדר שבו אתם תוכלו ליהנות בצורה אופטימלית. מעוניינים לדעת מהם החדרים הפופולאריים ביותר באילת, ואלו שהכי כדאי לכם לבקר בהם? הנה לכם רשימה קצרה.

  • הבריחה מאלקטרז – בחדר הבריחה תהפכו לאסירים בכלא שנחשב למאובטח ביותר. המשימה שלכם תהיה למצוא את המפתחות שיובילו אתכם על היציאה. זאת תוך לעשות רק תוך כדי שיתוף פעולה וחשיבה יצירתית. האם תוכלו לעשות זאת? כמה זמן ייקח לכם לצאת מהחדר? אתם מוזמנים להזמין מקום ולהתנסות בחוויה.
  • קללת המכשפה – רעיון מעניין ומקורי של חדר בריחה שבו אתם צריכים למצוא את ליבה של המכשפה, כך שהקוסם יוכל להרוג אותה. אורכו של המשחק הנו 70 דקות ועליכם לעשות שימוש ברמזים בכדי למצוא את ליבה של המכשפה ולפתור את התעלומה אחת ולתמיד. מדובר בחדר בריחה נפלא שמשלב בין מעט אימה לנועזות ויכולת לעשות שימוש חכם ברמזים שתקבלו בחדר.
  • אוצר הפיראטים – חדר בריחה יחיד מסוגו שבו אתם צריכים למצוא את אוצר הפיראטים על גבי ספינה אמתית. על הספינה כולה מתקיים מאבק בין שתי כנופיות פיראטים, וזאת כאשר כל אחת מהן מחפשת את הזהב. התפקיד שלכם יהיה למצוא את אוצר הפיראטים בצורה מתוחכמת, וזאת תוך כדי שימוש ברמזים ושיתוף פעולה חכם עם החברים שלכם. משך המשחק הנו 90 דקות והוא נמצא אל מול מלון המלך שלמה.

רוצים להפוך את החופשה שלכם באילת להרבה יותר מיוחדת? אנו סבורים שאתם תוכלו למקסם את ההנאה שאתם חווים במהלך החופשה שלכם בהנחה ותבחרו באטרקציות שתוכלו ליהנות בהן. דוגמה נהדרת לכך יכולה להיות אחד מחדרי הבריחה שהזכרנו לעיל. חדרי בריחה מומלצים באילת, כמו אלו שהזכרנו, עשויים להפוך את החופשה שלכם מאחת משעממת לאחת שהיא פשוט הרבה יותר מיוחדת ומסקרנת.

אל תהססו להתנסות בחדרי הבריחה השונים שהזכרנו, שכן אנו בטוחים שאתם תיהנו בצורה בלתי רגילה בכל אחד מהם.

Share this post