רוצים קצת לברוח מהילדים? יש לנו חדרים דיסקרטיים עבורכם
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

רוצים קצת לברוח מהילדים? יש לנו חדרים דיסקרטיים עבורכם

כל הורה יעד כי התקופה המתישה והארוכה ביותר עבורו במהלך כל השנה זוהי התקופה של הקיץ. בחודשי יולי-אוגוסט כל הילדים יוצאים לחופש הגדול מכל מוסדות החינוך בהם הם לומדים, ועל ההורים למצוא עבורם תעסוקה בכל יום ויום.

בחודש יולי לרוב ההורים יעדיפו לרשום את הילדים לקייטנות וחוגים שונים המתקיימים בכל מקום, כך זהו פתרון יעיל לפחות לחודש אחד. אך בחודש אוגוסט כבר אין מסגרות של קייטנות ועליהם למצוא פתרון תעסוקה עבור ילדיהם כדי שלא ישתעממו וההורים לא ישתגעו מכך.

יש הורים שפשוט ינצלו את ימי החופש שצברו במהלך השנה לצאת לחופשה עם הילדים באוגוסט, או פשוט לעשות תורניות בין כל אחד מההורים מי יישאר עם הילדים בבית. אך אין ספק כי כל התקופה הזו היא מאוד מתישה ולחוצה עבור ההורים.

יוצאים לנופש אינטימי ללא ילדים

נקודת האור של כל הורה לאחר הקיץ הוא חודש ספטמבר, אז הילדים חוזרים בשעה טובה למסגרות החינוך ולשגרה. לכן, זוהי תקופה נהדרת עבורכם ההורים המותשים לצאת לחופש קצרצר מכל התקופה העמוסה, ולהקדיש זמן איכות אינטימי וזוגי אחד לשני.

ניתן למצוא מגוון מקומות המציעים חדרים לפי שעה בהם אתם יכולים לבלות כמה שעות במהלך היום, או אפילו להישאר ללילה. כך אתם נמצאים רחוק מהילדים, מהרעש, מהלחץ והשגרה היומיומית ומתנתקים לרגע אחד מכל העומס שיש עליכם וחוזרים חדשים ורעננים מתמיד.

כיצד מוצאים חדרים דיסקרטיים לפי שעה

ניתן למצוא מגוון חדרים לפי שעה בחיפה או כל אזור אחר בארץ, מפנקים ואיכותיים שיעניקו לכם דיסקרטיות מלאה, כך שתוכלו ליהנות בשקט אחד מהשני ולבלות זמן אינטימי יחד ללא הפרעה מצד הילדים. העדיפו לבחור חדרים הנמצאים יחסית רחוק מאזור מגוריכם, כך שתרגישו ניתוק מוחלט מכל הסביבה היומיומית בה אתם נמצאים, וגם כמובן לא תתפתו לחזור מהר הביתה.

תוכלו לשוטט באינטרנט ולחפש אתרים כמו אתר irooms המציע השכרת חדרים לפי שעה או לילה על פי בחירתכם, תוכלו לבחור את החדר המתאים ביותר על פי סינון של מחיר, אזור גאוגרפי ולבחור את החדר הטוב ביותר על פי מפרט מקיף שכל חדר מציע.

Share this post