צימרים לפי שעה
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

צימרים לפי שעה – גיחה קטנה לחופשה

כשאנחנו חושבים על חופשה, אנחנו בדרך כלל מניחים שמדובר בנסיעה לאזור מסוים בארץ לכמה ימים או נסיעה לחו"ל, אם יש לנו את האפשרות הכספית לכך. בדרך כלל הכוונה שלנו היא, שאנחנו נהנים מחופשה של מספר ימים, בשביל לשבור את השגרה ולהתאוורר.

אך האמת היא, שאנחנו יכולים לצמצם את משך הזמן לשעות ועדיין ליהנות משבירת שגרה, עדיין ליהנות מחופשה. איך עושים את זה? מזמינים באתר https://www.rooms24.co.il/he צימרים לפי שעה. על פניו זה אולי נשמע מוזר שאנחנו יוצאים לצימר למשך מספר שעות ומציגים את זה כאילו מדובר בחופשה, אך זו האמת, אנחנו יכולים לשכור צימר לכמה שעות, בין אם זה במהלך השבוע ובין אם זה בסופשבוע, במידה ולא מדובר בתקופה החמה מבחינה תיירותית, אנחנו נוסעים לשם ונהנים מכל מה שיש למקום להציע לנו.

צריך לזכור, כשאנחנו מדברים על חופשה בצימר לפי שעה, עצם זה שאנחנו לא שוכרים את המקום ליום שלם, לא אומר שאנחנו לא אמורים ליהנות מכל מה שיש לו להציע לנו. אנחנו יכולים ליהנות מכל המתקנים שיש בו, בין אם זה ג'קוזי, סאונה, בריכה, במידה ואנחנו מגיעים בזמן הנכון, אזי שאנחנו יכולים ליהנות גם מארוחה מתאימה, במילים אחרות, אנחנו יכולים ליהנות מכל מה שיש למקום להציע.

צימרים לפי שעה היא אופציה טובה לכל מי שאיננו יכול להרשות לעצמו חופשה ארוכה. במקום לצאת לחופשה של מספר ימים, דבר שמחייב ימי חופשה מהעבודה, סידור לילדים (או לקחת את הילדים איתנו), סידור לבעלי חיים ביתיים אם יש כאלה, ועוד שורה ארוכה של דברים שעלינו לעשות, אנחנו יכולים פשוט להזמין צימר למספר שעות, לא רחוק מדי מהבית, במקום אידיאלי ונעים, כך אנחנו יכולים ליהנות מכל החוויה, להשתחרר קצת, לנתק את עצמנו מהטלפון הסלולארי או מהמיילים, לשכוח מהכל, וליהנות מכמה שעות של שקט ושלווה, כאילו מדובר בחופשה אמיתית.

מי שמשתמש לא פעם באופציה זו, הם זוגות צעירים וכן הורים לילדים קטנים, שאינם יכולים לקחת חופשות ארוכות מסיבות מובנות. בצורה כזו, הם משנים מעט את השגרה שלהם.

קראו גם: אכסניות זולות באילת

Share this post