צימרים עם בריכה
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

צימרים עם בריכה

פעם, אם רציתם לנסוע לנופש או לקחת פסק זמן מהשגרה, די היה לשכור איזשהו צימר במקום שקט, נוף טבעי והרבה יורק, מיטה נוחה והרבה שקט וזה כבר עשה היטב את העבודה. אך מה לעשות שהזמנים השתנו, האפשרויות גדלו וכיום כל צימר מתחרה ברעהו עם מגוון ההצעות החדשות והאפשרויות שהוא מציע. זה כולל ג'קוזי, זה כולל מתקנים, זה כולל גריל, וזה גם כולל בריכה. ככל שהצימר יציע יותר אפשרויות הוא יהיה יותר מבוקש ובסוגריים, הוא גם יעלה הרבה יותר.

איך בוחרים צימר עם בריכה?

אז האמת היא שאף פעם לא כדאי להסתמך רק על המשפט הסתמי אשר מבטיח לכם כי מדובר ב'צימרים עם בריכה'. כי לא כל בריכה באמת ראויה לשמה ולא עם כל בריכה אכן תוכלו ליהנות כפי שאתם רוצים.

כי יש בריכות שהן קטנות מאוד והן ממש מאכזבות, יש בריכות שהן לא מתוחזקות כראוי וכל הסביבה שלהן מוזנחת והיא לא מאפשרת ליהנות ממנה. יש גם בריכות מאוד קרות שאין בהן כלל את החימום המינימלי הנדרש גם לחודשי הקיץ. בקיצור, כבר הבנתם שבריכה זה לא ממש הבטחה קרירה ומרעננת בכל המקרים.

בודקים את המים

אז אם אתם מעניינים באמת ליהנות מחופשה שמשלבת גם בריכת שחייה נחמדה וגם צימרים עם ספא, הטוב ביותר הוא שפשוט תברר אצל נופשים שכבר עשו חופשה דומה והם נהנו מהבריכה ומכל המכלול שמוצע במקום. רק כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי אכן בחרתם את החופשה הכי טובה והכי מתאימה עבורכם.

לא כדאי לכם לוותר על בירור ולגלות לאחר זמן כי זרקתם את הכסף שלכם לפח והחופשה הייתה ממש מאכזבת.

אז שימו לב לאותיות הקטנות, בררו אצל חברים וצאו לחופשה.

Share this post