קטיף דובדבנים בעולם
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

קטיף דובדבנים בעולם

אחד מהפירות הטעימים ביותר שניתן למצוא בקטיף בארץ וגם בחוץ לארץ הוא הדובדבן. כאשר מגיעה עונת הקטיף של הדובדבן לא מעט מטעים פותחים את שעריהם לקטיף דובדבנים איכותי ומזמינים את כל מי שמעוניין לטעום מהפרי הנדיר הזה, להנות הן מהקטיף של הפרי והן מטעמו המיוחד. על אף שבישראל ניתן למצוא לא מעט מקומות שבהם ניתן לבצע קטיף דובדבנים, הרי שאם תבררו בחוץ לארץ, תוכלו לגלות שביפן לדוגמא ישנו חג מיוחד מאוד המסמל את תחילת עונת הקטיף של הדובדבנים.

כמו שניתן ליהנות מקרוז מאורגן של שייט על הסיין בצרפת, כך גם ניתן להגיע ליפן לקטיף הדובדבנים בחופשת הפלגה חלומית.

עונת הדובדבנים

עונת הדובדבנים נחשבת לעונה קצרה. ביפן, עץ הדובדבן נפוץ כסמל לאומי. כאשר הדובדבן פורח ביפן הוא מסמל התחלה חדשה, שמחה, פוריות ועוד. לא מעט אנשים בוחרים לצאת אל טיול מאורגן ליפן בתקופת פריחת הדובדבן בעונת האביב, על מנת לחגוג את עונת הדובדבן המיוחדת ולהנות מקטיף דובדבנים איכותי. ישנם לא מעט יתרונות בריאותיים באכילת דובדבנים, הם עשירים בויטמין סי ובחומי נגדון אשר מסייעת בהפחתת מחלות כרוניות, מחלות לב, דלקות פרקים ועוד. הסינים מאמינים שהדובדבן מחזק את מערכת החיסון של כל אדם שאוכל אותו וכן את מערכת הראייה. בשל העובדה שהדובדבן מסמל כל כך הרבה.

קטיף דובדבנים ביפן

אם אתם חובבי דובדבן ובא לכם להנות מקטיף דובדבנים מדהים, שחוגגים סביבו חג, כדאי לכם לבקר בעונה הרלוונטית לקטיף דובדבנים ביפן. פריחת הדובדבן המכונה גם "סאקורה" ביפן, היא ללא ספק חגיגה של ממש. היפנים יוצאים בראשית האביב אל שמורות הטבע, הפרקים וגדות הנחלים, על מנת לחגוג את פריחת הדובדבן בפסטיבל מיוחד. עבור היפנים פריחת הדובדבן מסמלת מצב נפשי ולא רק מצב בוטני. מכיוון שפריחת הדובדבן היא קצרה בימים, הרי שהיפנים מנצלים את כלל הימים הרלוונטיים לפריחת הדובדבן בכדי לחגוג את החג המיוחד הזה ובמהלך הימים הללו הם קוטפים דובדבנים ונהנים מהפרי המשובח אשר מסמל עבורם פריון, בריאות, שמחה וחיים. אם גם אתם אוהבים דובדבנים ואם כבר מזמן כבר חשבתם על לראות כיצד פורח הדובדבן בעולם, אין ספק שסין זהו המקום האידאלי בעולם לחגוג בו את פריחת הפרי המיוחד הזה ואת קטיף הפרי המיוחד הזה.

Share this post