איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מימון חוץ בנקאי לעסקים – מה שחשוב לדעת

עסקים רבים לצורך הפעילות שלהם צריכים הלוואות כל הזמן. אין זה אומר דווקא שהמצב הכלכלי שלהם לא טוב, אלא בדרך כלל כאשר עסק בצמיחה או שהוא מנסה לעבור לשלב הבא, ההוצאות שלו גדולות בהרבה מההכנסות שכן הוא רוכש מוצרים או שירותים חדשים ועדיין לא מכניס מהם כסף ולכן, הוא זקוק להלוואות כדי לא לפגוע בתזרים המזומנים של העסק עצמו.

כמובן שהאופציה שעומדת על השולחן אצל רוב העסקים היא לפנות לבנק ולקבל ממנו הלוואה עבור העסק שכן מן הסתם הבנק מנהל לו חשבון עסקי והוא גם יכול לתת לו הלוואה בתנאים נוחים. קראו בהרחבה באתר הבית של חברת תשואות!

אולם חשוב לדעת שגם אם הבנק סירב לכם או שמסיבה כל שהיא, אתם רוצים לשמור את ההלוואה של הבנק למטרה אחרת, יש אפשרות אחרת לקבל הלוואה. המשיכו לקרוא כדי להכיר את אותה אפשרות.

מימון חוץ בנקאי

אם אתם רוצים לקבל הלוואה לצורך הגדלת העסק, אתם יכולים לעשות את זה באמצעות מימון חוץ בנקאי. בדרך כלל, כאשר אתם נגשים לבנק לקבל הלוואה, הבנק יקיף אתכם בשאלות מכל כיוון, הוא יבקש דוחו"ת של העסק, עובדים והמון המון אינפורמציה כדי לדעת האם לאשר לכם הלוואה.

גם אחרי כל הבדיקות הללו, ייקח זמן עד שתקבלו אישור להלוואה. למה זה כך? הבנק הוא גוף מסורתי ודי "כבד", אם אפשר לקרוא לזה ככה והנהלים הנוקשים שהוא חייב לעמוד בהם לא מאפשרים לו לתת הלוואות במהירות וגמישות.

לעומת זאת, מימון חוץ בנקאי לעסקים ידרוש מכם תהליך קצר של שאלון והכסף יופיע בחשבונכם תוך כמה ימים. כמובן שיהיה הבדל באם מדובר בסכום נמוך או סכום משמעותי, אולם התהליך הוא קצר משמעותית.

Share this post