איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מבצעי טיסות לאילת

החלטתם לנפוש באילת אך לא ממש מתחשק לכם על הדרך שכמעט ואין לה סוף? צדקתם, טיסות לאילת זו הדרך הקצרה ביותר והנעימה ביותר להגיע אל הנופש שלכם! מבצעי טיסות לאילת מגוונים ומשתנים מחברה לחברה, ממקום היציאה, תלוי גיל (מבוגר, ילד או תינוק) וכן כתלות באיזו עונה אתם מעוניינים לטוס. מבצעי טיסות לאילת משתנים מדי חודש אם לא תכוף יותר ולכן כשראיתם מבצע טוב הזמינו לתאריך המבוקש כבר באותו הרגע.

מבצעי טיסות לאילת הגיעו לשפל לא מזמן וחלק מחברות התעופה הכריזו על מבצע של 99 ₪ לאדם גם כשהטיסה התבצעה מחיפה (לרוב הטיסות מחיפה עולות יותר עקב המרחק הרב). מאז הדברים השתנו והמחירים טיפסו שוב היות והעונה החמה מתקרבת ורבים נוהרים לאילת כדי לנפוש. המחירים נכון לאמצע אוגוסט 2012 נעים בין 210 למבוגר עד 414. לילדים המחירים נעים באזור 230 ₪ ואילו של התינוק סביב ה-40 ₪.

להזמנת טיסות לאילת באישור מיידי – היכנסו!

Share this post