איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

דילים לאילת כולל טיסות

בשנים האחרונות צץ טרנד חדש בעולם חבילות הנופש לאילת – דילים לאילת כולל טיסות. זאת כמובן הודות לתחרות הגדולה שנוצרה על נישה זו של טיסות פנים לאילת בין חברות התעופה השונות בארץ (ארקיע, אל-על וישראייר).

דילים לאילת כולל טיסות הן משתלמות מאד, לרוב למתגוררים בצפון הארץ או במרכז, שכן הנסיעה לאילת היא ארוכת שעות, מתישה ומוציאה חשק מהנופש כבר בתחילתו. שלא לדבר על כך שתבזבזו בין כה וכה כסף לא קטן על הדלק הלוך ושוב. לכן דילים לאילת עם טיסות יפנקו אתכם עד הסוף, מחירים סבירים ומשתלמים למלון ולטיסה עצמה מאשר אם הייתם מזמינים לחוד.

להזמנת דילים כולל טיסות – ליחצו כאן עכשיו!

דילים לאילת עם טיסות תוכלו למצוא לקראת תחילת עונת האביב והקיץ. המחירים ינועו בהתאם למלון שבחרתם לטוס אליו, בהתאם לתאריכים ולמועד ההזמנה. הזמנה חודשים לפני המאורע תזכה אתכם לרוב בחיסכון כספי לא מועט וכן בראש שקט – חופשה באילת כולל טיסה, והכל מאורגן ומתוכנן. מה שמותיר אתכם עם החלום בהקיץ מדי יום לבוא החופשה.

Share this post