איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

דולפינריום אילת

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בעיר אילת וזו שאסור לאף מבקר לפספס הוא דולפינריום אילת. ריף הדולפינים באילת הוא המקום היחיד בארץ בו ניתן לצלול עם דולפינים בישראל. מאמר זה יגולל בפניכם הכל אודות אטרקציה זו.

ריף הדולפינים באילת

דולפינריום אילת שנקרא גם 'ריף הדולפינים באילת' מאפשר לכל אחד ואחת ליצור קשר מיוחד עם הדולפינים וללמוד מהי הסביבה הטבעית שלהם. בעת ביקור בריף ניתן ליהנות ממתחם בו ניתן ליהנות גם מטיפולים אלטרנטיביים, קניית מזכרות בחנות הדולפינריום, ארוחה במסעדה במתחם, ביקור במרכז הצילום שמתעד את כל הקשור אל העולם התת ימי ועוד. בנוסף, יש מגוון פעילויות לילדים. המיקום של הדולפינריום הוא ליד הנמל, בחוף הצדדי דרומי.

דולפינריום אילת – חשוב לדעת

  • קהל יעדאטרקציה המתאימה לכל המשפחה ולכל גיל
  • שעות פעילות– משעה תשע בבוקר ועד חמש אחר הצהרים מדי יום (מלבד כיפור וזכרון)
  • הנחות– יש הנחות מיוחדות לקבוצות, חיילים וקבוצות יעד שונות ולכן חשוב לברר מראש.
  • מיקום– בחוף הדרומי של אילת (ליד הנמל).
  • אפשרויות– דולפינריום אילת פותח בפני המבקרים שלל אפשרויות מהנות ליום שלם. ניתן לשהות במקום עד שעת הסגירה וליהנות מהטבע, מהנוף הקסום, מחוף הים, מסרטי טבע באולם הקולנוע, ארוחה טובה, צלילה ושחיה עם דולפינים.

דברים שלא ידעתם על הדולפינריום הרבה אנשים חוזרים מיום בדולפינריום ומגלים כי הם פספסו כמות לא קטנה של פינות חמד ואטרקציות שונות. ניתן ליהנות מגיל שמונה מצלילה עם דולפינים, שחייה עם דולפינים, כניסה אל בריכות הסתלבט על המים, ישיבה בפינות ההתרגעות, אפשרות לטיפולי מים אלטרנטיביים ומרגילים שיחזירו את השלווה לחיינו ועוד. בנוסף, יש אפשרות לערוך אירועי יוקרה במתחם דולפינריום אילת וכן להשתתף בסמינרים וסדנאות שונים במתחם הריף.

Share this post