איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מלונות באילת 4 כוכבים

אם אתם משפחה שמחפשת לנפוש באילת ברמה גבוהה מבלי לשלם מחיר מופרז על הנופש, מלונות 4 כוכבים הם הפתרון המושלם בשבילכם. מלונות באילת 4 כוכבים מציעים לכם את כל הפתרונות על מנת להעסיק ילדים בשעות היום וכן בשעות הערב.

ארוחות מסודרות ושופעות הן רק חלק מן האווירה השוררת לרוב במלון. בריכות שלא היו מביישות גם מלונות 5 כוכבים, חדרים מאובזרים בכל טוב, אינטרנט זמין, חלק מן המלונות עם גישה סגורה וייחודית לנופשי המלון לחוף הים. כמו כן רוב המלונות מאפשרים כניסת אורחים למלון כך שתוכלו לארח בשעות היום את אהוביכם וליהנות בלי סוף.

מלונות 4 כוכבים באילת מספקים גם לאנשי עסקים את הפתרונות, ניתן לערוך כנסים ומפגשים וכן ליהנות מאינטרנט אלחוטי חינם בלובי המלון או בעמדות מוגדרות תמורת תשלום.

להזמנת בתי מלון 4 כוכבים באילת – ליחצו כאן!

ברשימת מלונות באילת 4 כוכבים נמצאים: מלון אגמים, ליאונרדו קלאב, ישרוטל ים סוף, לגונה, ספורט קלאב, פרימה מיוזיק, רויאל גארדן, אסטרל סיסייד, קיסר, נובה לייק ועוד רבים וטובים. כמו כן, אם המחיר עדיין גבוה מדי לטעמכם תוכלו לבדוק מלונות באילת 3 כוכבים.

Share this post