למה חשוב להשתמש בסיליקון רפואי?

בשנים האחרונות אנו שומעים לא מעט את המושג: סיליקון רפואי, בעוד שמדובר באחד החומרים שהתגלו כיעילים ביותר עבור מגוון שימושים. בחומר זה משתמשים גם למילוי שפתיים ושיפור מראה הפנים, אך הוא חומר ידוע גם בתחומי התעשייה, בעוד שהוא משמש לייצור אביזרי מין מסוגים שונים

אבל מה צריך לדעת על סיליקון רפואי?

חומר זה הינו מבין הטבעיים הטהורים והיעילים ביותר להחלקת קמטים. באמצעות סיליקון רפואי, אפשר גם לנפח אזורים שונים בגוף כמו שפתיים, קמטים וכדומה, (ובכך להחליף או למלא את אותם אזורים). נוסף לכך, החומר מעולה ליצירת מגוון מוצרים. 

סיליקון רפואי הוא בעצם חומר מילי דומה לג'ל שקוף, אשר נחשב נוגד אלרגיות (היפו אלרגני) וסטרילי יותר מכול חומר אחר! בכך למשל הפכו מוצרים כמו ויברטור שיהיה עשוי מפלסטיק או גומי, כמו גם ובובות מין, דילדו וכדומה – למוצרים שמיוצרים בעיקר מחומר משובח ואיכותי כזה. 

מדוע חשוב לבחור אביזרי מין מסיליקון רפואי?

כאשר אנו רוכשים אביזרי מין: אנו בוחרים מוצרים שישמשו אותנו ברגעים שונים ויוחדרו אל איברי המין בעת פעילות מינית או עינוג עצמי. בכך חשוב לבחור מוצר שעשוי סיליקון רפואי, חומר טהור, היפו אלרגני, מתנקה בקלות, וסטרילי. מלבד זאת החומר יחזיק מעמד לאורך שנים! לכן הוא כה פופולארי בייצור אלמנטים שנועדו לשימוש גופני. 

סילקון רפואי מקנה תחושה אמיתית

מלבד היות החומר מבין הטובים והבטוחים לשימוש, ישנו גם היבט נוסף שבגללו רבים בוחרים דווקא באביזרי מין עשויי סיליקון רפואי. זאת בשל המגע של החומר. כאשר מעצבים דילדו מסיליקון רפואי – אפשר לדמות באופן כמו מוחלט את התחושה האמיתית של איבר מין גברי. בכך נוצרים לא מעט מוצרי מין שעשויים מהסיליקון הטוב הזה. 

לסיכום, סיליקון רפואי, הוא חומר שאמנם משמש רבים בתחום הקוסמטיקה, אבל הוא מעולה גם לייצור אביזרי מין. לכן רבים בוחרים דווקא במוצרים שעשויים ממנו לשעות רבות של עינוג עצמי והנאה זוגית. 

בלוג כללי מבצעים נוספים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על שיש מסוג אוניקס
האוניקס אשר משמש ליצור תכשיטים וחפצי אומנות הוא ממשפחת הקוורץ והוא מאפשר לשלבו בחדרי אמבט ליצירת...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
מלונות באילת 5 כוכבים
החלטת לנסוע לאילת ואתה מעוניין להתארח במלון ברמת אירוח של 5 כוכבים..? צוות אתר "אילת דיל" בשיתוף...
קרא עוד »
אוג 14, 2012
קצת על האיים הקנריים ומדירה
תתארו לעצמכם שאתם מוצאים את עצמכם במשך כמה ימים על איים קטנים, אשר כוללים חופים מרהיבים, חופים...
קרא עוד »
מאי 23, 2019