חבילות נופש לאילת

אנו הישראלים אוהבים לקחת פסק זמן מן החיים המטורפים והלחוצים וכמה שיותר פעמים בשנה – כך טוב יותר. בשנים האחרונות תיירות הפנים בישראל גוברת היות ויעדים אהובים וזולים על הישראלים לדוגמת תורכיה וסיני כבר לא זמינים ובמקום זאת הרבה פעמים מחליטים להישאר קרוב.

[button link="http://www.nofy.co.il/israel-eilat-guide/packages.aspx?utm_source=dzrihen-Hull&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=dzrihen&a_aid=dzrihen&a_bid=36e68f4f " type="big"]להזמנת חבילות נופש לאילת – ליחצו כאן כעת![/button]

 בתוך ארצנו הקטנטונת יעדי נופש לא חסרים אך בראש הרשימה עדיין צועדת אילת ותתפלאו לא רק בקיץ, אלא בכל עונות השנה. מה כולם מוצאים בעיר הכי דרומית שיש לנו? שאלה מצוינת! והאמת היא שהתשובה פשוטה מאד: זו העיר האולטימטיבית כדי לנפוש בה בארץ! יש בה הכל, חוף ים מדהים, מים צלולים בניגוד לים התיכון אשר צוננים בקיץ ונעימים בחורף, מזג אוויר שלא מאכזב אותך באף עונה, אטרקציות ככל העולה על רוחך החל מילדים ועד מבוגרים והכי חשוב: מלונות ועוד מלונות מלאים בכל טוב שלא נופלות משום מלון 5 כוכבים בתורכיה.

עכשיו שהילדים כבר יוצאים לחופש הגדול, כל עם ישראל מנסה להשיג חבילות נופש לאילת והתאריכים מתמלאים בשיא המהירות.

אז מה בעצם כוללות חבילות נופש לאילת?

  • מלון לבחירתכם ללינה. מספר הכוכבים יקבע את רמת השירותים המסופקים על ידם, תוכלו בדרך כלל למצוא מידע ותמונות של המלון באינטרנט טרם הזמנה.

  • חדרים על פי בחירה. על פי רמת אבזור ומספר הנפשות בחדר ייקבע מחיר ללילה.

  • ארוחות על בסיס ארוחת בוקר בלבד, חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב)  או פנסיון מלא (יתווסף לשקלול המחיר).

  • אטרקציות ובידור שהמלון מספק הן לילדים ולמבוגרים במהלך הנופש.

  • כיום ישנן גם חבילות לאילת הכוללות טיסה – תוכלו לנחות היישר לנופש ללא נסיעה מייגעת שאורכת לפחות שלוש שעות (במקרה הטוב).

  • ישנן מלונות שמפנקות אותך בכניסה חינם לספא ואפשרות תמורת תשלום נוסף לקבל עיסויים וטיפולי גוף שונים ומפנקים.

  • מספר הלילות תלוי בכם, רק קחו בחשבון שאם הנופש שלכם כולל סוף שבוע קרוב לוודאי שתשלמו מחיר גבוה יותר.

וטיפ נוסף, הזמנת חבילות לאילת או כל מקום אחר בארץ דרך האינטרנט תוזיל את מחיר הנופש אפילו בכמה עשרות שקלים טובים למשפחה. חופשה נעימה!