איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

5 טריקים נחמדים שכדאי לדעת כשיוצאים לקמפינג

אם אתם מעוניינים לקרוא חמישה טיפים אשר ישדרגו לכם את חווית הקמפינג, הגיע הזמן לקרוא מאמר זה. קריאה נעימה.

תשדרגו את חווית הקמפינג באמצעות מטבח שדה

אחד הדברים אשר יכולים לשדרג את חווית הקמפינג שלכם, היא בחירת לוקיישן אשר כולל מטבח שדה. בחירה זו תאפשר לכם להביא את המזון ולהכין אוכל חם במטבח שדה, במקום להתחיל ולסחוב אתכם גזיות וציוד נוסף למטרת הכנת אוכל. קמפינג עם מטבח מאפשר חסכון באנרגיה, זמן ומשקל.

אל תוותרו על השכרת ציוד קמפינג 

אם אתם מתכננים קמפינג במקום אחד ללא טיולי שטח הכוללים לינה במקומות שונים, תוכלו לפנות אל חנות להשכרת ציוד שטח ולשכור כסאות, שולחן וכל מיני אביזרים לקמפינג וריהוט שישדרגו את כל החוויה של הקמפינג. נכון להיום יש גם אפשרות פעמים רבות להשכרת אוהלים ליד מתחם הקמפינג. למרות השכרת ציוד חשוב לוודא שאתם קונים שקי שינה מותאמים לחוויית הקמפינג, כמו למשל שק שינה מודולרי, אשר עשוי ממספר שכבות ומבטיח לכם בידוד מפני הקור והרטיבות.

ביגוד תרמי יבטיח לכם הנאה מושלמת גם בימים הקרירים

ביגוד תרמי יאפשר לכם הנאה מחוויית הקמפינג גם בימים הקרים ביותר של השנה. למעשה, בניגוד לעבר בו רוב האנשים ויתרו על קמפינג בימים הקרים, כיום יש אפשרות להצטייד בחולצות תרמיות, מכנסיים תרמיות, גרביים, כפפות ואבזור נוסף, אשר יבטיח לכם וויסות של טמפרטורת הגוף גם בלילות הקרים ויהפוך את חווית המחנאות שלכם לאותה חוויה מהנה וכיפית אותה תכננתם. 

אל תוותרו על תאורת לילה

אמנם יש תאורה באזור הקמפינג ועדיין אי אפשר לדעת מה כמות האור וכל אחד מאיתנו יודע שהאור משפיע על המצב רוח ועל האפשרויות. הרעיון הטוב ביותר הוא לדאוג לעששיות חשמליות הנטענות סלולארית.

אל תוותרו על קמפינג ליד מקורות מים

אם אתם מעוניינים לשדרג את חווית הקמפינג בחרו מראש במקום אשר ממוקם ליד נהר הירדן, ליד הים או ליד כל מקור מים אחר בו ניתן להתרחץ בהנאה. מקור המים יאפשר לכם לקום לצליל הנפלא של פכפוך המים, הוא יאפשר לילדים ליהנות ממשחקי מים ולכם ליהנות משחייה מהנה על הבוקר.

Share this post