איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

איטום קירות חיצוניים – המדריך המלא

איטום קירות חיצוניים נדרש בנסיבות שונות בעת חדירות לחות או מים לתוך המבנה. כאשר הקיר הפגוע מצוי בגובה במגדל מגורים או עסקי אחר אזי ניתן לבצע את העבודה על ידי חברת סנפלינג. קראו בהרחבה על איטום קירות חיצוניים!

להלן המדריך לביצוע מקצועי ואיכותי

  1. מציאת עוגנים על הגג למערכת הסנפלינג – במבנים רבים קיימים עוגנים שהוקמו כבר בעת הבניה. באחרים ניתן לבדוק אפשרות להקמת אחרים מסיביים.
  2. הכנת המערכת כולל החבלים הנדרשים והאמצעים האחרים לצורך ביצוע העבודה. כך: טבעות, גלגלות, עכברים למניעת נפילה, תופסני חבל, מכשירי חיכוך ועוד, וכן, ציוד אישי כמו רתמות, קסדות, ביגוד, כפפות ועוד.
  3. הכנת שטח סטרילי – מתחת למקום בו מתבצעות העבודות למנוע מעבר של אנשים, מכוניות וכדומה.
  4. ביצוע העבודה – על ידי חומרים שונים בהתאם למצב הקיים ולצורך. ניתן למצוא חומרי איטום בהתזה או מריחה על בסיס פוליאוריטני, ביטומני, אקרילי, אפוקסי, קריסטלי, סילר ועוד. משימה ראשונה הינה סתימת חורים, לאחר מכן, החלקת המקום, ולבסוף, יישום באמצעות החומרים הנבחרים. ניתן, במקרים רבים, ליישם בשילוב של מריחה והתזה. חשוב לא לערבב חומרים בני משפחות שונות מהסיבה הפשוטה שהאיטום לא יתפוס.
  5. סיום העבודה ופינוי כל האתר!

בטיחות וביטוח

נושא הבטיחות נלווה לכל הנושא והתהליך. החברה מחויבת באישור מטעם משרד העבודה והרווחה וחייבת לפעול על פי תקני בטיחות שלו. יש צורך גם ברכישת פוליסות ביטוח מתאימות ועל מזמין העבודה לוודא שכל אלו אכן קיימים אצלה. הפוליסות חייבות לכלול גם ביטוח צד ג' למי שנפגע גם כאשר הוא אינו קשור לפעילות המסוכנת הזאת.

מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום, כדוגמת חברת במרומיו, שלמנהליה יש ידע רב וניסיון מצטבר בו. היא תבצע כל עבודה במיומנות רבה.

Share this post