שייט באיים הקנריים VS שייט על הדנובה
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

שייט באיים הקנריים VS שייט על הדנובה

אם אתם אנשים שיותר אוהבים לראות הרי געש כבויים, כפרי דייגים, שלל רחב של גנים מרהיבים ושמש בלתי נגמרת אז אין ספק כי שייט באיים הקנריים עשוי למצוא חן בעיניכם. לחילופין, אם אתם מעדיפים דווקא להתרשם מהיסטוריה עשירה של נהר שנחשב לאחד הארוכים באירופה ולאורכו אפשר להתרשם מכפרים וערים שהתפחתו לצדו, וזאת גם בנוסף לנופים מרהיבים, אז שייט על הדנובה תתאים יותר.

אנו יכולים לומר לכם בצורה מוחלטת שבשני המקרים, כלומר בין אם תחליטו לשוט באיים הקנריים ובין אם על הדנובה, אתם לא תתאכזבו מהבחירה שלכם לעשות זאת. מדובר במקומות מרהיבים ביופיים וכאלה שיחשפו אתכם להיסטוריה מדהימה, נופים מרהיבים וכיף בלתי נגמר.

חשוב לבחור בחברת קרוזים מובילה

בכדי שהחוויה שלכם תוכל להיות כמה שיותר משמעותית, יהיה כדאי לכם לבחור חברת קרוזים אשר תוכל להעניק לכם חבילה שלמה של טיול איכותי ומהנה. כזה שיוכל לעמוד בסטנדרטים שלכם ולהפתיע אתכם לטובה בכל פעם שתראו מקום חדש במהלך הקרוז.

לכל חברת קרוזים יש את הסטנדרטים שלה, ולפיכך אתם צריכים לעשות חושבים עם ההחלטות שלכם ולעשות כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שאתם בוחרים באופציה הטובה ביותר בשבילכם. תעשו השוואה בין החברות השונות שמציעות שייט על הדנובה או לאיים הקנריים וכך תוכלו להחליט במי לבחור.

מגוון רחב של מקומות לבקר בהם

כאשר אתם בוחרים לקחת חלק בקרוז, אתם בעצם חושפים את עצמכם למגוון רחב למדי של אפשרויות תיירותיות ומקומות לבקר בהם ולהתרשם מהם. כך שאם אתם בעצם רוצים להיות פתוחים למגוון רחב של כל המקומות הללו באירופה, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לשקול בסופו של דבר.

בכדי להבין עד כמה הנופים באזור יכולים להיות מדהימים, אתם יכולים לחפש בגוגל וביוטיוב ולראות תמונות וסרטונים של אנשים שיצא להם לבקר באזורים הללו. אנו בטוחים שזה יעניק לכם השראה ויגביר את הרצון שלכם לבקר בכל אותם מקומות. לאחר שתחליטו מהו השייט המתאים בשבילכם, כל שיישאר לכם לעשות זה להתחיל בתכנון.

Share this post