השכרת טרקטורונים - מה חשוב לבדוק לפני?
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

השכרת טרקטורונים – מה חשוב לבדוק לפני?

כדי ליהנות מנהיגת שטח לא חייבים לרכוש טרקטורון. אפשר בהחלט להסתפק בהשכרה של אחד כזה כמו מיולים להשכרה, ולצאת לנסיעה מענגת בטבע הפראי. אם כי כדי להפיק את מלוא התועלת וההנאה מהנהיגה חשוב מאוד לברר היטב מראש, ולבדוק את כל מה שחשוב, כדי להיות בטוחים כי אתם מבצעים עסקה טובה וכדאית, ואתם עתידים להפיק ממנה את מלוא התועלת אליה אתם מכוונים. בואו וקראו מה חשוב לבדוק לפני.

מה עליכם לבדוק לפני שאתם שוכרים טרקטורון?

  • הדגם הרצוי לכם – יש מגוון סוגים ודגמים של מבחר טרקטורונים. כדי שהנהיגה אכן תהיה נעימה והנסיעה מוצלחת ומאתגרת, חשוב לכם לבחור טרקטורון מתאים אשר אכן יוכל לענות על הצורך שלכם. חשוב להכיר את הדגמים השונים ולהגדיר מהו הצורך האישי שלכם. בהתאם לנתונים אלו תוכלו לבחור את הטרקטורון הרצוי והמתאים לכם.
  • ביטוחים – נהיגה בטרקטורון חייבת להיות מכוסה בביטוח. וזאת בדומה לכל כלי רכב אחר אותו שוכרים. חשוב לברר על הפרט הזה כדי להיות בטוחים שאתם לא מתעסקים בעניינים פירטיים אשר עלולים לגרום לכם לנזקים חמורים שלא יהיו להם כיסוי ביטוחי.
  • אחזקת הטרקטורון – כאשר אתם מקבלים לידיכם טרקטורון עליכם לוודא כי מדובר על כלי מתוחזק היטב. כלומר, שהוא עובר טיפולים אחת לתקופה, והוא נבדק והוכח כתקין ומוכן לנסיעה. רק כך אתם יכולים להיות בטוחים כי ניתן להתחיל לנהוג ללא חשש.
  • מה כולל ההסכם – בכל עסקת השכרה יש חוזה אשר כולל סעיפים שונים. חשוב מאוד לבדוק את החוזה ואת כל הפרטים, וזאת כדי לוודא כי העסקה עליה אתם חותמים מתאימה לכם. במקרים מסוימים יכניס המשכיר פרטים לחוזה, ואז יהיה עליכם להימנע מעסקה מולו. לא כל עסקת השכרה נכונה ומתאימה לכם.
  • מה המחיר – חשוב לכם לקבל הצעת מחיר עבור עסקת ההשכרה, וזאת כדי לבדוק את הכדאיות של העסקה. יש מקרים בהם יהיה נכון לשכור למשך מספר ימים וליהנות פי כמה, כיוון שהמחיר ליום יהיה זול יותר משמעותית בהשוואה להשכרה ליום אחד. חשוב לברר ולהבין כדי לקבל החלטה נכונה.

Share this post