איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

טיסות לאילת ב-99 ש"ח

בכל שנה כשמתקרבים לחופש הגדול או לחגי יהדות הארוכים, כל עם ישראל מתכנן לנפוש באילת. על מנת לדלג על החוויה הלא נעימה של נסיעה לאילת, בעיקר בקיץ החם, חברות תעופה החלו בתוכניות טיסות פנים לאילת. ראשית חברה יחידה הציעה טיסות משדה דב וכעת שלוש חברות מפעילים טיסות לאילת.

להזמנת טיסות לאילת באישור מיידי – היכנסו!

* שימו לב: האתר אינו מבטיח שזהו יהיה המחיר של הטיסה – המחירים משתנים בהתאם לגורמים שונים שלא תלויים בנו ישירות

למה זה טוב? זוהי בשורה טובה לכל תושבי הארץ, שכן הטיסות יוצאות הן מהמרכז והן מהצפון הרחוק. שנית וחשוב עוד יותר – לתחרות!! המחירים שעמדו על כ-250 ₪ לאדם לפתע צונחות.  איך זה קורה? כשאחת מן החברות מכריזה על טיסות לאילת ב-99 ₪ השנייה חייבת להיענות גם היא במבצע ולהכריז על טיסות לאילת ב-99 ₪ אחרת אף אדם לא ישתמש בשירותיה. וזה בדיוק מה שקרה: כיום ניתן למצוא הן מאזור המרכז והן מחיפה טיסות לאילת ב-99 ₪.

אנו מקווים כי התחרות הבריאה תביא להורדה נוספת של מחירים כך שטיסה לאילת תהייה חלק מחוויית הנופש בלי להתחשב על כמויות הכסף שהושקע על התענוג.

Share this post