יוצאים מהבית עם התינוק, זה מה שחייבים לקחת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

יוצאים מהבית עם התינוק, זה מה שחייבים לקחת

הרגע הזה שבו הורה יוצא בפעם הראשונה עם התינוק שרק נולד אל עבר הבית וממנו החוצה הוא רגע מכונן ומיוחד. מדובר ברגע שבו עוזבים מקום בטוח ומוכר, ומתקדמים אל עבר היכרות עם תפעול של תינוק קטן בסביבה אחרת שיכולה להיות מאתגרת לא מעט. איך עושים את היציאה מן הבית למשהו הכי נוח שאפשר? לוקחים את הדברים הבאים שאף הורה מיומן לא יוצאת את הבית בלעדיהם בכלל.

חייבים תיק החתלה

תיק שהוא בגדר התורה עבור הורים שיש להם תינוקות קטנים. מדוע? תיק הזה קיים כל מה שתינוק צריך בשעה שבה יוצאים עם התינוק מחוץ לבית. מה כבר תיקי החתלה לילדים חייבים להכיל? מוצצים נוספים, חיתול בד, חיתולים, משחת החתלה, מחלק מנות, בקבוק מים, משטח החתלה, בקבוק האכלה, תרמוס קטן עם מים חמים, בגדי החלפה, שמיכה קטנה, משחק אהוב ואפילו תרופה ומדחום לכל מקרה. יש בוגים רבים של תיקים שנישאים על עגלת התינוק או על הגב או גם וגם, וכל הורה חופשי לבחור לעצמו את התיק הכי נוח מכל הקיים לרכישה באתר טוש ילדים.

הכל פשוט עם עגלת תינוק

לאחר שהתינוק כבר יצא מהרכב או שלא היה בו בכלל, איך נושאים אותו ממקום אחד לאחר? עבור הורים עם תינוק קטנטן הדרך הכי ברורה מאליה לנייד תינוק קטן היא עם עגלה, ולכן הדבר הבא לאחר תיק החתלה שאותו לוקחים בשעת יציאה מן הבית הוא העגלה של התינוק עם החלק הרלבנטי לטיול נוח ואפילו למעבר אל מצב של שינה בצורה בריאה.

מנשא תינוק

ישנם הורים אשר להם הנשיאה של התינוק מחוץ לבית בסיטואציות ובגילאים מסוימים נעשית בצורה הכי נוחה רק על ידי מנשא. מנשא הוא כזה שבו התינוק חש מאוד קרוב אל ההורים, וההורים מצידם מרגישים הכי נוח לטייל עם התינוק שלהם מבלי להיות מוכבדים על ידי עגלה כבדת משקל וגדולת מימדים. המנשא עצמו הוא לא כבד משקל, ומגיע בכל מיני סוגים של עיצובים ואמצעי סגירה, וכל הורה חופשי לבחור את זה שעונה בצורה הכי טובה לנשיאה מחוץ לבית באופן נוח למדי.

Share this post