איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

וילות נופש היכן?

חיפשו אחר וילות נופש יכול להיות שונה מחיפוש צימרים לחרדים. בעוד צימרים פזורים בכל רחבי הארץ, ויש כ20.000 צימרים בארץ. וילות לחרדים הוא תחום קטן יותר המונה אלפים בודדים של מתחמים ברחבי הארץ. על מנת למצוא וילות לאירוח משפחות גדולות מומלץ תמיד לבחור בפורטלים של וילות וצימרים לציבור החרדי.

תחום הווילות מורכב מווילות במגוון אזורים ברחבי הארץ, עם דגש גדול על וילות בצפון. יציאה לנופש במושב בצפון מאפשר בדרך כלל השלמה של טיולים ומקומות פנאי סביב הווילה. אזור הצפון רווי בדרך כלל בשטחים פתוחים ושטחי נוף המאפשרים בניית וילה גדולה וטובה שתתאים לצרכי המטיילים. אירוח משפחות גדולות הוא אתגר לא קטן בתכנון בניית הווילה, קיומו של שטח גדול מאפשר הקמה של חדרי שינה רבים לזוגות לצד חדרי שינה נוספים לילדים.

וילות לשבת במרכז

ביקוש לווילות במרכז הארץ קיים גם, ובעיקר לשבתות חתן לחרדים. שבת חתן הוא הזדמנות לאחד את כל המשפחה תחת קורת גג אחת מהנה ומתאימה. צימרים בבית חלקיה נותנים מענה מושלם לשבת ולמטיילים החרדים. ביישוב לא מעט וילות גדולות למשפחות חרדיות. בית חלקיה אינו הישוב היחיד במרכז בו ניתן למצוא וילות לחרדים. הישובים הסמוכים קוממיות ויד בנימין מציעים אפשרויות דומות ומעולות לנופש לחרדים.

וילות בדרום

דרום הארץ הוא אולי אזור פחות מתוייר מהצפון, אולם בשנים האחרונות לא מעט וילות נבנים באזור הדרום. תחום הצימרים לחרדים בערד התרחב לאחרונה והקמתם של וילות ודירות נופש לחרדים ברמה הגבוהה ביותר. המארחים בערד מאפשרים לחרדים למצוא מקום נופש כשר למהדרין.

וילות בצפת

תיירות בצפת בכלל ובעתיקה בכלל, מתאימה לא רק לקבוצות. העיר מלאה במאות אפשרויות נופש לחרדים, סוויטות יוקרה, וילות, ובקתות נהדרות. אירוח בצפת למשפחות לא תמיד יהיה בווילה אחת, לעתים ברירת המחדל תהיה לקחת מתחם סוויטות נפרדות המיועדות למשפחות שונות ולהכניס שם יחד את המשפחה.

זה לא דבר מובן מאליו לשכור צימרים לחרדים בצפת, או דירות נופש לחרדים, ולהתאים אותם באופן מלא למשפחה אחת גדולה. אחד הקשיים שעלולים להיות הוא מציאת חלל משותף גדול לארוחות לכל המשפחה המורחבת. דבר נוסף שעלול לעשות קשיים הוא מטבח גדול לבישול וחימום אוכל לכל המשפחה המורחבת. עם זאת בעלי מתחמים גדולים מכירים את הצרכים ובדרך כלל לקחו זאת גם בחשבון שיהיה חלל משותף מספיק גדול במידה ויארחו כמה משפחות בסוויטות יחד.

Share this post