איך להרכיב בר אלכוהול לאירועים?

הרכבת בר אלכוהול לאירועים הוא לא דבר פשוט. הוא דורש הבנה במשקאות אלכוהוליים שונים כמו גם יכולת לשלב בין המרכיבים השונים על מנת להגיש את המשקה המושלם והמתאים ביותר לכל אחד מהנוכחים – זאת לפי טעמו והעדפותיו האישיות. יש עורכי אירועים שמנסים לעשות את הדבר הזה בכוחות עצמם. הם מוכנים לרכוש מגוון משקאות ולהיות ערוכים עם בקבוקים מבקבוקים שונים על מנת לחסוך את העלויות של החברה החיצונית. בפועל לא תמיד הדבר הזה מומלץ ולמעשה הוא גם לא ממש חוסך. מדוע? יש חכך כמה נימוקים.

מהם האתגרים של בר אלכוהול לאירועים?

  • בר האלכוהול חייב להציע שלל משקאות שיספיקו לכל הנוכחים ולכל אורך האירוע. כלומר, שכל אחד יוכל לקבל את המשקה שהוא רוצה לשתות בלי לשמוע נגמר או אין. הדבר הזה מאתגר מאוד כיוון שאתם לא יכולים באמת להצטייד עם כמויות ענק של משקאות אלכוהול שאין לכם מושג האם יהיה להם ביקוש. מנגד אתם גם לא רוצים להיתקל במהלך האירוע במצב שבו אורח שומע כי המשקה הרצוי לו נגמר. כאשר חברה מקצועית מנהלת את בר האלכוהול יש לה יכולת לתמרן עם המשקאות ולהיות ערוכה עם הכמויות המבוקשות גם במהלך האירוע.

באירוע שאתם מפיקים חשוב לכם להיות שלווים ורגועים. הצורך לנהל ולהרכיב בר אלכוהול יותר מציאות כזו בה אתם טרודים ולא יכולים להיות כאן באמת, ליהנות עם האורחים בפניות מלאה. אז גם אם יש לכם ידע ויכולת להרכיב בר אלכוהול לאירועים, נכון יותר להטיל את התפקיד הזה על הכתפיים של חברה חיצונית שמסירה את העול מהכתפיים שלכם ודואגת לנהל את האירוע באופן יעיל בצורה כזו שאתם יכולים לשקוע בחוויה ובשמחה. למידע נוסף בנושא בר אקטיבי לאירועים

בלוג כללי מבצעים נוספים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטיילים עם ענת: מתמחים בארגון והדרכת טיולים
במידה ואתם שוקלים לטייל ברחבי הארץ בקרוב, וחשוב לכם להבטיח שאתם ממצים את הטיול שלכם, כך שתוכלו להכיר...
קרא עוד »
מאי 04, 2018
השכרת ציוד קמפינג לכל מטרה
החלטתם שאתם רוצים לצאת מהשגרה? זקוקים לחופשה ותוהים איך תוכלו ליהנות יותר? אם כך, כדאי לדעת שיש לא מעט...
קרא עוד »
פבר 17, 2017
טיסות לאילת ב-99 ש"ח
בכל שנה כשמתקרבים לחופש הגדול או לחגי יהדות הארוכים, כל עם ישראל מתכנן לנפוש באילת. על מנת לדלג על...
קרא עוד »
יול 10, 2012