מסעדות
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מסעדות

ישנם כמה פרמטרים, אשר ניתן לבחון נכון מסעדות. ישנם כמה פרמטרים למשל המיקום, פנים המסעדה כמו רמת הניקיון או ההשקעה והתפריט. למשל לגבי המיקום, ניתן לראות אם המסעדה היא מאולתרת ונמצאת אחרי מוסכים או אזור תעשייה, זה עלול לעלות בכם חשד לגבי הניקיון או האיכות של המזון שיוגש במסעדה. יש לראות אם קיימת גישה כמו חניה של אורחי המסעדה  ,גישה לנכים מה שיכול לתת לנו תחושה שהמקום מאורגן ונערך לקבלת אורחים גם עם מגבלות. אם המסעדה מעוצבת בטוב טעם ונראית נקייה ומסבירת פנים, ניתן להיות בטוחים יותר, כי המסעדה אכן מציעה גם תפריט טעים. האווירה במקומות השונים היא שונה, כך שאם אתם מעוניינים במסעדה בעלת אווירה משפחתית, רומנטית או מסעדה לאירוע קטן כמו יום הולדת, ניתן למצוא האפליקציות, ברשת או באמצעות המלצות שונות.

 

תפריט יצירתי שיגרום לכם לסעוד

יש כאלה שמגיעים למסעדה ומתרשמים תחילה מהעיצוב שלה, השלב הבא יהיה לבקש את התפריט. לאחר שעיינו בו וראו כי ישנו תפריט יצירתי, אשר מציע סוגים מיוחדים של מנות, משקאות ומרכיבים רבים, רוב הסיכויים כי הסועדים יחליטו כי הם נשארים בה. ניתן לראות אם מסעדות מלאות בסועדים, מה שיראה על הפופולאריות שלה ועל התחלופה הרבה בה, כך שהאוכל יהיה טרי תמיד . אם חשקה נפשכם בדגים, יש למצוא מסעדה שהתפריט שלה יהיה רק דגים, כך תהיו בטוחים כי הדג יהיה טרי. מסעדות שמתמחות בבשר ודגים, לא תמיד יהיה ביקוש רב לדגים והדגים יאוחסנו במקרר זמן רב יותר, מה שלא יקנה להם טריות כמו במסעדה שמציעה במיוחד דגים ושאר מאכלי ים.

 

מסעדת שף

בגלל תכניות הטלוויזיה בתחום הבישול, ישראלים רבים מבקרים או מחפשים מסעדות  של שפים.  ישנם מקומות במיוחד בתל אביב שנוהרים אליהם סועדים רבים כאשר השף הידוע, מכין מולם מנות מיוחדות שהן תאווה לעיניים ולחיך.מקומות אלה, כבר הפכו לטרנד והן מלאות בסועדים. מי שאוהב מאכלי עמים, אם מסעדה אסיאתית, הודית, ברזילאית או ארגנטינאית, יכול למצוא מהן בשפע. ללא ספק, התרבות הקולינארית בישראל הפכה להיות מפותחת מאוד והבילוי הנפוץ בקרב ישראלים הינו אכילה במסעדה, כאשר הם בוחרים בכל פעם מסעדה חדשה  שחברים מספרים עליה והם ממהרים לנסות אותה.

Share this post