איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

יאכטות יוקרה באילת

לא רק לנסיכים, לא רק לנסיכות – לכולם מגיע מפעם לפעם לבלות באופן יוקרתי במיוחד. כשאתם מתכננים חופשה באילת, אל תסתפקו בדברים הרגילים. כאשר רוצים באמת להתפנק בגדול, למה לא להפליג באווירה יוקרתית? הפעם, קחו את המשפחה או קחו את החברים, ותיהנו בהפלגה עם יאכטות יוקרה באילת. בתפריט, כל מה שראיתם בסרטים ואף פעם לא הייתה לכם הזדמנות להגשים. יאכטות באורך של 20 – 25 מטרים מחכות במעגן, עד שתתנו את הפקודה להרים עוגן ולצאת לדרך. ולא חייבים בשביל זה חופשה ארוכה מאוד. אפשר להזמין ולהשכיר יאכטה יוקרתית, החל משעתיים או שלוש שעות. יוקרה בכיף, כמה שמתחשק.

לחגוג, לבלות, לתפוס ראש

חשבו על כל האפשרויות שמחכות רק לכם בשיט יוקרתי: ללגום שמפניה או יין טוב. להרים לחיים עם בירה ולשים מוזיקה קצבית או מרגיעה, עם ריקודים או בלעדיהם. ישנן יאכטות יוקרה באילת שבהן אפשר להתפנק לכם בנחת אפילו בתוך חדרי שינה פרטיים, עם שירותים צמודים. אפשר לתפוס בריזה על אחד הסיפונים, להביט לעבר האופק ולהרגיש את הגלים המרגיעים. על סיפון, אפשר לארגן אווירה של מסיבה, לחגוג, לבלות, לתפוס ראש.

עם יאכטות יוקרה באילת להשכרה, אפשר לחגוג ימי הולדת מיוחדים יותר, ימי נישואין מפתיעים יותר. זו חוויה שלא שוכחים, משום שאפילו סתם כך לעמוד על הסיפון ולהשקיף על סירות רחוקות או אוניות או דולפינים, זה כיף לא רגיל. הרבה אטרקציות מחכות לכם באילת. הרבה אפשרויות לבלות, להתרגע, לעשות כיף חיים. אבל כאשר יתחשק לכם לקחת את היוקרה למקסימום, זיכרו שאחת היאכטות מחכות גם לכם. לא משנה היכן אתם מתאכסנים, באיזה מלון או מתי, הזמינו השכרת יאכטה באילת אל הפלגת החלומות שלכם ותיהנו בגדול.

Share this post