מה יש לעשות באילת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מה יש לעשות באילת?

מתכננים את החופשה הבאה שלכם? האם לטוס לחו"ל או לצאת לנופש בארץ. אילת אינה רק תחנת עצירה בדרך לסיני המדברית והשקטה, אלא גם עיר רווית אטרקציות ונופש ברמה גבוהה. יש באילת הרבה מעבר לרק מחירים חסרי מע"מ. בין אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם באילת, או רק רוצים לבדוק את השטח לפני שאתם מחליטים היכן לנפוש, המאמר הבא נכתב במיוחד בשבילכם.

אז מה יש לעשות באילת?

באילת ישנם מלונות רבים המציעים נופש ברמה גבוהה. בריכות שחיה ענקיות ולפעמים גם מחוממות, מגלשות מים וחופי ים נקיים ומרהיבים. יש גם את ריף הדולפינים המומלץ לביקור בו נוכל לצאת למסע במצולות, ללטף דולפינים ידידותיים ולצפות בשוניות אלמוגים מרהיבות ביופיין.

אילת היא הלאס ווגאס של ישראל

אם אתם מחפשים אטרקציות חווייתיות ומעוררות חושים, אילת הינה הכתובת הנכונה בשבילכם. לצד חופי ים שקטים ומלונות המציעים נופש מרגיע, ניתן למצוא במתחם קולנוע 7D MAX באילת חוויות סרטים בעלי שבע מימים כגון ריח, צלילים, מראות, תנועה על פי עלילת הסרט וסרטים מיוחדים בדיוק לחוויות העוצמתיות האלו.

עוד ניתן למצוא באילת מתחם החלקה על הקרח ענקי. ברגע שחום השמש מתחיל להעיק, ניתן לצאת להחלקה קרירה באייסמול ולרגע לחוש כאילו טסנו אל האלפים המושלגים.

עוד במתחם האייסמול ניתן למצוא את מבוך המראות הגדול בארץ, כ130 מט"ר של מבוך מראות ייחודי בעל מבויים סתומים רבים ונקודות צילום מגניבות. במבוך זה ניתן להעביר זמן רב והוא מתאים לפעילות מבוגרים וגם לכל המשפחה עם הילדים יחדיו.

אוהבים סרטי ומשחקי פעולה? תמיד רציתם לשחק פיינטבול אבל פוחדים מהמכות והסימנים הכחולים שכדורי הצבע משאירים? מתחם הלייזר טאג שבאילת יספק לכם חווית קרב עתידנית מבלי להיפצע, צפרטים נוספים תוכלו לראות באתר https://funtasy.co.il. חמושים באפודים ורובי לייזר עתידניים תתחלקו לקבוצות ותנסו לנצח את המלחמה.

באילת כבר נבנו מתחמי קניות נוספים, במתחמי הקניות ניתן למצוא את שלל המותגים האהובים ובמחירים הטובים בארץ. אין לדלג על חווית השופינג באילת ויש האנשים המחכים בשקיקה לנסיעה התקופתית לאילת כדי לקנות את המוצרים היקרים אשר את קנייתם הם שומרים במיוחד לנסיעה זו.

 

Share this post