איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

השכרת מיניבוס לאילת עם נהג – מה המחיר ומה כולל השירות?

אפשר לתכנן לאילת עם נהג צמוד אשר יסיע את הנוסעים עד המלון. העלויות נקבעות על פי המרחק מנקודת האיסוף ועד אילת. הנהג בוחן את המרחק מהיעד ואת משך הנסיעה ובהתאם לכך קובע מראש את העלויות לכל נוסע.

מתגוררים בצפון ואנו מעוניינים להשכיר מיניבוס עם נהג 

מי שגר בצפון הרחוק ומעוניין באופציה של השכרת מיניבוס בינוני עם נהג צמוד, המחיר יהיה הגבוה ביותר לאור המרחק מקצה לקצה של ישראל.

הנסיעה באמצעות מיניבוס נוחה מאד עבור מי שנוסע לאילת ליום אחד כדי להגיע לאירוע ובבוקר למחרת, הוא חוזר עם המיניבוס לביתו.

אם הנסיעה מתוכננת לגיבוש של עובדים ושהייה לכמה ימים באילת ולביקורים בכמה מקומות בדרך המחיר יורכב מפרק הזמן הארוך מהיציאה דרומה ועד ההגעה בפועל לעיר הדרומית.

הנהג הצמוד יהיה עייף בסוף הנסיעה, אך עבור העובדים זהו פתרון אידאלי כיוון שכולם יושבים בנוחות מרבית במושבים האיכותיים ונהנים מתוואי הדרך.

השכרת מיניבוס עם נהג מהמרכז לאילת

לאור המרחק מהמרכז לאילת, שהוא קצר יותר מהמרחק מהצפון, העלות תהיה נמוכה מעט. מחיר השכרת מיניבוס לאילת נקבעת אם הנהג מסיע את החבורה וחוזר או אם הוא נשאר לאורך כמה ימים עם כל העובדים ובמהלך היום יום הוא מסיע אותם אטרקציות שונות באילת על פי התכנון הראשוני.

כך הוא מסיע לאטרקציות שונות באילת, לחוף הים, למצפה התת ימי, לקניון ולפארק הקרח ולמקומות בילוי רבים הן בימים והן בלילות.

התעריף נקבע מראש על פי המסלולים שנקבעו לסיורים ולביקורים השונים שיתרחשו בימים שהעובדים יהיו באילת. 

הצעת המחיר של חברת ההסעות היא מפורטת וכוללת את מרחקי הנסיעה לאילת ואת נתיבי הטיולים בתוך אילת.

Share this post